Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

"Fryzurowe" postanowienia na rok 2014
"Fryzurowe" postanowienia na rok 2014
Eksperci

"Fryzurowe" postanowienia na rok 2014

Dział
Każdy początek nowego roku jest taki sam: robisz sobie postanowienia, których nie dotrzymujesz już po pierwszym miesiącu. Tego roku to się zmieni! Postanowienia "fryzurowe", które podejmiesz, będą łatwe do zrealizowania i wreszcie uda ci się w nich wytrwać. Zoom na to, co będzie dobre dla twoich włosów w 2014 roku.
 
Będziesz regularnie podcinać końcówki. "Tak, regularne podcinanie końcówek pozwala na utrzymanie twoich włosów w perfekcyjnej formie. Jeśli masz cienkie włosy, szczególnie powinnaś o tym pamiętać i składać wizytę fryzjerowi jak tylko będziesz miała postrzępione końcówki. Włosy zniszczone na końcach sprawiają wrażenie, że już nie rosną, natomiast te, regularnie podcinane, wyglądają na dużo zdrowsze".
 
Będziesz używać termoaktywnych produktów pielęgnacyjnych lub produktów termoochronnych. "Nie tylko urządzenia nagrzewające, których używasz, by wyprostować włosy lub zrobić loki, niszczą włosy. Również czynniki zewnętrzne, takie jak zimno, wiatr, a nawet szalik, mogą mieć na nie wpływ. Dlatego też trzeba pamiętać o codziennym używaniu produktów termoaktywnych, odpowiednich dla rodzaju twoich włosów".
 
Będziesz zmieniać szampony. "Normalne jest, że masz swój ulubiony szampon. Uważasz, że ładnie pachnie i że ma idealne działanie na twoje włosy. Niemniej jednak, ważne jest to, by zmieniać szampon po co drugim myciu, aby jego właściwości miały zawsze taki sam wpływ na twoje włosy. Pod prysznicem powinnaś trzymać jeden szampon, odpowiedni dla natury twoich włosów i drugi, który działa na ich wygląd. Wówczas będziesz miała włosy jak z bajki!".
 
Będziesz masować skórę głowy. "Czy to pod prysznicem, czy też przed telewizorem, skóra na twojej głowie musi być regularnie masowana, aby włosy były błyszczące i odporne. Efekt będzie natychmiastowy. Pozwoli ci to zauważyć, że twoje włosy są dotlenione i miłe w dotyku. Łatwiej też będzie ci wtedy czesać fryzury!".
 
Nasza rada: Szczotkuj włosy dwa razy dziennie, aby usunąć brud z twoich włosów. Pozwoli to uelastycznić twoję skórę głowy. Pewne jest to, że w 2014 roku, to twoje włosy będą najładniejsze!
 
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ