Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzurowe akcesoria, które trzeba będzie nosić wiosną
Fryzurowe akcesoria, które trzeba będzie nosić wiosną
Trendy i styl

Fryzurowe akcesoria, które trzeba będzie nosić wiosną

Dział
Zimą interesują cię czapki, a gdy tylko nadchodzą ciepłe dni, wybierasz opaski lub dodatki do włosów. W sezonie 2014 pojawiają się nowe akcesoria, dzięki którym będziesz mogła zrobić niezliczoną liczbę fryzur.
 
Kokarda. Powinnaś już wiedzieć, że w sezonie letnim, najmodniejszą fryzurą będzie warkocz. Ulizany warkocz, klasyczny warkocz, kłos – wybrałaś już fryzurę, ale masz wrażenie, że brakuje "tego czegoś". Na pokazie Callas, modelki znalazły rozwiązanie twojego problemu: jest nim kokarda. Dodatek ten wpleciony w warkocz idealnie współgra z fryzurą, dodając jej oryginalności.
 
Turban w kratę. Turban to klasyk, będący perfekcyjną alternatywą dla czapki z daszkiem. Chroni on ciebie przed słońcem, dodając stylu twojej sylwetce. Na pokazie Dereka Lamy, turban w kratę noszony jest na rozpuszczonych włosach. Nie próbuj wiązać włosów. Powinny one pozostać rozpuszczone i wysublimowane przez turban w miejskim stylu glamour.
 
Pozłacana opaska. Moim włosom w stylu wavy brakuje tylko jednej rzeczy, by je wysublimować: opaski, ale nie pierwszej lepszej! W tym sezonie na czasie będzie cienka i pozłacana opaska, dyskretnie ukryta w twoich włosach. Dodaje ona stylu glamour, a zarazem jest praktyczna, gdyż można ją nosić o każdej porze dnia. Dzięki niej, będziesz miała szykowną fryzurę w stylu bohemy!
 
Spinka XXL. Tego lata powinnaś zapomnieć o dyskretnych spinkach. Zaopatrz się raczej w spinkę XXL. Nieważne czy będzie ona spinać włosy z przodu głowy, czy też posłuży jako wiązanie dla twojego półkucyka! Tego lata, spinka będzie gwiazdą wśród akcesoriów.
 
© Pixelformula / Pokaz Dolce & Gabbana prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ