Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura z młodzieńczych lat
Fryzura z młodzieńczych lat
Fryzura

Fryzura z młodzieńczych lat

Dział
Przedstawiamy fryzurę, która zapewne przypomni Ci licealne czasy. Widniała ona bowiem na głowach bardzo wielu mężczyzn. Dzisiaj jesteście już dorośli, ale wciąż macie ochotę na powrót do fryzury z tamtych lat, zachowując przy tym szykowny styl. Dobrze się składa, bo to właśnie tą fryzurę powinieneś wybrać!
 
Trend. Fryzura z postawionymi włosami na głowie jest znowu na czasie. W tym sezonie  znajduje się na liście must-have wszystkich mężczyzn. Powód jest prosty – jest ona idealna. Nie ma zdefiniowanej formy, minimalnej długości włosów. Potrzebny jest tylko produkt stylizujący! Fryzura na jeża przypomni trzydziestolatkom ich młodość oraz luźny styl, który nadawała im w liceum.
 
Dla kogo? Dla osób, którym zależy na szybkiej do uczesania fryzurze. Zwłaszcza - dla miłośników połączeń sportowego i odważnego stylu z jednocześnie szykownym lookiem. Fryzura ta pasuje to każdego ubioru - do garnituru i krawatu, do jeansów i koszulki polo, a nawet do spodni typu slim oraz zimowego swetra. 3-dniowy zarost idealnie komponuje się z “młodzieżowym charakterem” tej stylizacji.
 
 
Jak ją nosić? Wystarczy, że udasz się do fryzjera i porozmawiasz z nim swoim nowym uczesaniu. Przydatny będzie katalog fryzur dostępny w salonach Jean Louis David.  Fryzjer na pewno Wam doradzi. Ogólnie najważniejsze jest, żebyście mieli odpowiednią długość włosów, by móc je postawić na sztorc za pomocą żelu lub wosku modulującego. Z boku powinny być one krótsze niż u góry. Następnie, sam musisz zdecydować czy chcesz, by włosy były pomierzwione, czy też wolisz, by były zaczesane w tę samą stronę. Będziesz mógł zmieniać zdanie każdego ranka, w zależności od twojego homoru!
 
 
© Pixelformula / Pokaz Fendi prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ