Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura XXL – powrót do lat 60.
Fryzura XXL – powrót do lat 60.
Fryzura XXL – powrót do lat 60.
Fryzura

Fryzura XXL – powrót do lat 60.

Dział
Moda to nieustanne odnawianie. Nic więc dziwnego, że w twojej garderobie oraz w kosmetyczce z przyborami do makijażu zawitają ponownie trendy z lat 60. Oto zoom na tapirowane fryzury w rozmiarze XXL, które zauważyliśmy na pokazie Marca Jacobsa.
 
Trendy inspirowane latami sześćdziesiątymi. Każdy sezon dostarcza nam kolejnych nowości. Często jednak zdarza się, że minione dziesięciolecia stają się źródłem inspiracji dla współczesnych trendów. Nie inaczej było w przypadku kolekcji w sezonie Wiosna-Lato 2013, które nawiązują tym razem do lat 60. W kolekcjach tych odnajdujemy mieszankę trapezowych krojów, geometrycznych wzorów, jaskrawych kolorów oraz mini spódniczek. W sferze makijażu i fryzur, oczy podkreślone są eyelinerem, a włosy są pełne objętości dzięki nieocenionej technice tapirowania!
 
Wykonanie tapirowanej fryzury retro. Przede wszystkim, nałóż na mokre włosy piankę, która pokryje włókna włosowe i nada im odpowiednią strukturę. Następnie, wysusz włosy i wyprostuj je używając prostownicy lub modelując je na okrągłej szczotce, tak by stały się idealnie gładkie.  Najpierw wyznacz przedziałek z boku, nadając tym samym asymetryczny wymiar swojej fryzurze. Natapiruj włosy od wewnątrz, aby tapirowanie było jak najmniej widoczne. Na koniec zepnij włosy w niskiego, prostego kucyka.
 
© Pixelformula / Pokaz Marc Jacobs prêt-à-porter, Wiosna-Lato  2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ