Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura w stylu rockabilly, dla kogo?
Fryzura w stylu rockabilly, dla kogo?
Fryzura w stylu rockabilly, dla kogo?
Trendy i styl

Fryzura w stylu rockabilly, dla kogo?

Dział
Fryzura w stylu rockabilly, od dawna zaszufladkowana jako fryzura rockowa, obecnie przeżywa nową młodość... na głowach fashionistek! Temu uczesaniu w stylu glam'rock można do woli dodawać kobiecych akcentów. Zoom na jedną z podstawowych fryzur na powrót z wakacji.
 
Fryzura w stylu rockabilly, dla kogo? Wcale nie jest zarezerwowana jedynie dla fanów rockowego stylu i muzyki. Obecnie, charakterystyczne uniesienie włosów z przodu głowy można odnaleźć w wielu modnych fryzurach. Wielbicielki looku "pin-up" lub dziewczęcego wyglądu powinny postawić na tę fryzurę, aby nadać miejskiego, modnego stylu swojej stylizacji. Natomiast fanki rockowych fryzur powinny zapomnieć o unoszeniu włosów z przodu głowy w stylu rockabilly, aby nie przesadzić ze zbyt buntowniczym wyglądem.
 
Jak ją zrobić? Jaka nie byłaby długość twoich włosów, najważniejsze jest,aby nie mieć zbyt krótkiej grzywki. Przeszkodziłaby ona w uzyskaniu odpowiedniej objętości włosów z przodu głowy.
 
Weź kosmyk włosów z przodu głowy - do ciebie należy decyzja o jego objętości. Umieść go z boku głowy i przytwierdź. Teraz czas zająć się włosami z tyłu głowy, aby zrobić kucyka. Zbierz wszystkie włosy do tyłu i unieś je wysoko, aby uformować wysokiego kucyka. Wygładź go przy pomocy prostownicy dla uzyskania wyraźnego efektu glamour.
 
Kiedy zrobisz już kucyka, oddziel przedni kosmyk od reszty włosów. Okręć go wokół palca, tak jakbyś nakręcała go na wałek, ale nie tracąc przy tym jego objętości. Przypnij go wsuwkami, ale pod żadnym pozorem go nie spłaszczaj. Jego objętość powinna pozostawać w kontraście z wygładzonym kucykiem. Spryskaj całą fryzurę lakierem, aby utrzymała się na głowie najdłużej jak to możliwe.
 
© Pokaz Badgley Mischka Prêt-à-Porter, Jesień-Zima 2013-2014© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ