Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura w stylu pin-up, opinia eksperta
Fryzura w stylu pin-up, opinia eksperta
Eksperci

Fryzura w stylu pin-up, opinia eksperta

Dział
Fryzura ta zainspirowana jest tymi, które noszone były w latach 30 i 40. Przypomina ona fryzurę Betty Boop, mimo tego, że w tamtych czasach robiono ją na mokrych włosach, a teraz na suchych. Dowiedz się, co myślą eksperci na temat tej fryzury.
 
W tym przypadku, z przodu głowy widnieją płaskie loki: "Aby otrzymać taki efekt, nałóż na wilgotne kosmyki odrobinę pianki, zrób płaskie loki i przypnij je za pomocą wsuwek. Kręć kosmyki wokół palca i powtarzaj tę czynność tyle razy, ile loków chciałabyś uzyskać".
 
Istnieje również sposób robienia loków za pomocą lokówki. "Tym razem musisz mieć suche włosy. Po zrobieniu loków, nałóż na nie lakier, by zapewnić im długotrwałość. Sposób ten jest mniej praktyczny i nie zaleca się go do tworzenia płaskich loków. Wybierz raczej technikę formowania ich za pomocą palców”.
 
W tamtych czasach lokowano wszystkie włosy. W tym przypadku tak nie jest. "Młoda kobieta "oszukuje" i robi loki tylko z przodu głowy. Reszta włosów jest związana w kok".
 
Chcesz nosić inną fryzurę w stylu retro? "Pozostaw rozpuszczone włosy i uliż je po bokach. Z przodu zrób loki o dużej objętośći".
 
Nasza rada: Pamiętaj, że jeśli chcesz uczesać te fryzury, powinnaś mieć włosy odpowiedniej grubości. Wówczas efekt będzie bardziej estetyczny. Nie rób ich, jeśli masz zbyt cienkie włosy.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ