Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura w stylu pin-up, opinia eksperta
Fryzura w stylu pin-up, opinia eksperta

Fryzura w stylu pin-up, opinia eksperta

Fryzura ta zainspirowana jest tymi, które noszone były w latach 30 i 40. Przypomina ona fryzurę Betty Boop, mimo tego, że w tamtych czasach robiono ją na mokrych włosach, a teraz na suchych. Dowiedz się, co myślą eksperci na temat tej fryzury.
 
W tym przypadku, z przodu głowy widnieją płaskie loki: "Aby otrzymać taki efekt, nałóż na wilgotne kosmyki odrobinę pianki, zrób płaskie loki i przypnij je za pomocą wsuwek. Kręć kosmyki wokół palca i powtarzaj tę czynność tyle razy, ile loków chciałabyś uzyskać".
 
Istnieje również sposób robienia loków za pomocą lokówki. "Tym razem musisz mieć suche włosy. Po zrobieniu loków, nałóż na nie lakier, by zapewnić im długotrwałość. Sposób ten jest mniej praktyczny i nie zaleca się go do tworzenia płaskich loków. Wybierz raczej technikę formowania ich za pomocą palców”.
 
W tamtych czasach lokowano wszystkie włosy. W tym przypadku tak nie jest. "Młoda kobieta "oszukuje" i robi loki tylko z przodu głowy. Reszta włosów jest związana w kok".
 
Chcesz nosić inną fryzurę w stylu retro? "Pozostaw rozpuszczone włosy i uliż je po bokach. Z przodu zrób loki o dużej objętośći".
 
Nasza rada: Pamiętaj, że jeśli chcesz uczesać te fryzury, powinnaś mieć włosy odpowiedniej grubości. Wówczas efekt będzie bardziej estetyczny. Nie rób ich, jeśli masz zbyt cienkie włosy.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Niezbędne w tym sezonie