Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura Victory Rolls, krok po kroku
Fryzura Victory Rolls, krok po kroku

Fryzura Victory Rolls, krok po kroku

Fryzura Victory Rolls była wyjątkowo modna w latach 40, a dziś znów pojawia się na głowach kobiet. Zrobiona jest ona w stylu vintage, dodając ci kobiecego i nowoczesnego stylu. Jej nazwa pochodzi od typu manewru wykonywanego przez samoloty podczas II Wojny Światowej. Fryzurę tę można uczesać z każdego rodzaju włosów. Naucz się ją robić krok po kroku.
 
Etap nr 1:
 
Zarysuj jeden przedziałek na boku, a następnie drugi prostopadle do niego. Powinien on zaczynać się w połowie pierwszego i kończyć na wysokości ucha, tworząc półkole. Oddziel resztę włosów i zwiąż je.
 
Etap nr 2:
 
Przednia część włosów powinna być natapirowana. Dlatego też, nałóż na nie lakier i je natapiruj. Kosmyki powinny same trzymać się na twojej głowie.
 
Etap nr 3:
 
Zaopatrz się w lokówkę. Na natapirowanych kosmykach możesz zrobić loki. Po skończeniu fruzury, rozczesz włosy, eliminując ewentualne pozostałości lakieru.
 
Etap nr 4:
 
Czas żeby stworzyć rulon! W tym celu, zawijaj kosmyki zgodnie z kierunkiem i ruchem loków. Po zakończeniu, przypnij je za pomocą wsuwek.
 
Etap nr 5:
 
Zrób kolejny rulon po przeciwnej stronie przedziałka. Musi on być mniejszy i zrobiony w przeciwnym kierunku do poprzedniego. Aby go zrobić, postępuj w taki tam sposób, jak w przypadku pierwszego rulonu.
 
Etap nr 6:
 
Zwiąż włosy z tyłu głowy według twojego uznania. Warkocz lub niski kucyk będą doskonałym rozwiązaniem!
 
© Pixelformula / Pokaz Antonio Marras prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Niezbędne w tym sezonie