Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura Victory Rolls, krok po kroku
Fryzura Victory Rolls, krok po kroku
Fryzura

Fryzura Victory Rolls, krok po kroku

Dział
Fryzura Victory Rolls była wyjątkowo modna w latach 40, a dziś znów pojawia się na głowach kobiet. Zrobiona jest ona w stylu vintage, dodając ci kobiecego i nowoczesnego stylu. Jej nazwa pochodzi od typu manewru wykonywanego przez samoloty podczas II Wojny Światowej. Fryzurę tę można uczesać z każdego rodzaju włosów. Naucz się ją robić krok po kroku.
 
Etap nr 1:
 
Zarysuj jeden przedziałek na boku, a następnie drugi prostopadle do niego. Powinien on zaczynać się w połowie pierwszego i kończyć na wysokości ucha, tworząc półkole. Oddziel resztę włosów i zwiąż je.
 
Etap nr 2:
 
Przednia część włosów powinna być natapirowana. Dlatego też, nałóż na nie lakier i je natapiruj. Kosmyki powinny same trzymać się na twojej głowie.
 
Etap nr 3:
 
Zaopatrz się w lokówkę. Na natapirowanych kosmykach możesz zrobić loki. Po skończeniu fruzury, rozczesz włosy, eliminując ewentualne pozostałości lakieru.
 
Etap nr 4:
 
Czas żeby stworzyć rulon! W tym celu, zawijaj kosmyki zgodnie z kierunkiem i ruchem loków. Po zakończeniu, przypnij je za pomocą wsuwek.
 
Etap nr 5:
 
Zrób kolejny rulon po przeciwnej stronie przedziałka. Musi on być mniejszy i zrobiony w przeciwnym kierunku do poprzedniego. Aby go zrobić, postępuj w taki tam sposób, jak w przypadku pierwszego rulonu.
 
Etap nr 6:
 
Zwiąż włosy z tyłu głowy według twojego uznania. Warkocz lub niski kucyk będą doskonałym rozwiązaniem!
 
© Pixelformula / Pokaz Antonio Marras prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ