Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura typu kula na hebanowych włosach: streetstyle
Fryzura typu kula na hebanowych włosach: streetstyle
Trendy i styl

Fryzura typu kula na hebanowych włosach: streetstyle

Dział
Jej fryzura? Fryzura typu kula, której wewnętrzna część jest ustruktyryzowana, a zewnętrzna - dłuższa. Nasz dzisiejszy streetstyle nosi prostą grzywkę, kończącą się na wysokości brwi. Jej włosy są krótkie, ale mimo to, można je czesać na różne sposoby. Można zmieniać fryzurę w zależności od humoru i ochoty. Nasz dzisiejszy streetstyle ma włosy w kolorze czarnego bursztynu, prezentowanego na pokazie kolekcji jesień-zima 2014-2015 Saint Laurent podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Dobranie fryzury do hebanowego koloru nadaje jej rock&rollowego stylu.
 
Jej wygląd? Zarówno nowoczesny, jak i casualowy i dopracowany. Nasz dzisiejszy streetstyle nosi długą, kremową koszulę z matowym kołnierzem. Zimą, parka w kolorze kaki dodaje jej ciepła. Jest to aktualnie jeden z najmodniejszych elementów stroju. Na koszuli widnieje pozłacany, metalowy naszyjnik. Nasz dzisiejszy streetstyle założyła lakierowane czółenka z otwartymi palcami, które nadają jej kobiecego i oryginalnego stylu. Nie można także zapomnieć o czarnej, skórzanej i eleganckiej sakiewce. Oryginalności dodają jej także okrągłe okulary w stylu lat 70.
 
Rada dnia. Fryzura ta doskonale wygląda na grubych włosach. Muszą one mieć dużą objętość, by ta się udała. Jeśli masz cienkie włosy, każdego ranka nakładaj na nie produkt Foamer Texture & Tenue gamy Volume Therapy. Dzięki niemu, twoje włosy u nasady będą uniesione i będą wyglądały, jakby były gęstsze i miały większą objętość.
 
© PixelFormula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ