Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura typu kula Jean Louis David, dla kogo?
Fryzura typu kula Jean Louis David, dla kogo?
Trendy i styl

Fryzura typu kula Jean Louis David, dla kogo?

Dział

W salonach Jean Louis David, fryzura typu kula jest jedną z najmodniejszych fryzur w sezonie jesień-zima 2014-2015. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które mają krótkie włosy, a chcą zmieniać uczesanie na codzień. Eksperci wyjaśnią ci, dlaczego powinnaś ją nosić.

 
Fryzura typu kula w salonach Jean Louis David nie jest zwykłą fryzurą. "W tym przypadku, możesz zmieniać uczesanie według twojego życzenia. Niższe partie włosów są dłuższe niż te na czubku głowy. Dzięki temu, łatwiej jest zaczesać je do tyłu, do przodu lub na bok. Struktura fryzury pozwala na czesanie jej na niezliczoną liczbę sposobów".
 
Fryzura zainspirowana jest ruchem "Swinging London". "Przypomnij sobie Twiggy z lat 60, która ją nosiła. To właśnie ona była natchnieniem dla fryzury typu kula 2014-2015. Aby uwydatnić tę fryzurę, włosy są pofarbowane na kolor flashy".
 
Miedziany kolor jest niezwykle modny w tym sezonie. "Doskonale wygląda on na fryzurze typu kula. Uwydatnia ona ten kolor. Ustrukturyzowana fryzura oraz mocny odcień dobrze do siebie pasują i są idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które lubią się wyróżniać".
 
Zapamiętaj, że musisz mieć jasną bazę, by zrobić taki kolor. "To tak, jak w przypadku farbek wodnych – nie ma sensu nakładać koloru flashy na inny ciemny kolor. Potrzebna jest jasna baza, chyba że rozjaśnisz włosy.
 
Nasza rada: Fryzura idealnie wygląda na grubych włosach. Jest ona dosyć mocno pocieniowana, ale musi zachować objętość. Niemniej jednak, możesz ją dostosować do wszystkich rodzajów włosów. Aby doskonale wyglądała, nałóż na włosy produkt Perfect Liss, a na koniec Shine Spray.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ