Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura tygodnia: ulizane warkocze z pokazu Esteban Cortezar
Fryzura tygodnia: ulizane warkocze z pokazu Esteban Cortezar
Fryzura

Fryzura tygodnia: ulizane warkocze z pokazu Esteban Cortezar

Dział

Oczarowały nas te dwa ulizane warkocze oraz modny, niski kucyk. Fryzura ta sprawia, że modelki wyglądają oryginalnie i nowocześnie. Zoom na stylizację, którą natychmiast powinnaś wykonać!

 

Dlaczego powinnaś ją zrobić? Ponieważ jest to doskonałe rozwiązanie na unowocześnienie klasycznego wiązania. Poza tym, że fryzura odkrywa twarz, ulizane warkocze nadają unikatowego, modnego i eleganckiego charakteru. Jako że otaczają one głowę, włosy muszą mieć odpowiednią długość i sięgać minimum do obojczyka. Fryzura ta jest doskonałym rozwiązaniem na każdą okazję, bez względu na to, czy chcesz poleniuchować, iść do pracy czy wyjść z koleżankami. Tak, jak na pokazie, dobierz ją do kobiecego stroju i podkreśl spojrzenie.

 

Jak ją zrobić? Wybierz partie, z których zrobisz ulizane warkocze, a następnie podepnij resztę włosów za pomocą wsuwki. Zapleć warkocz po dowolnej stronie, począwszy od środka i z przodu głowy. Rozdziel włosy na 3 równe części. Zapleć prawy kosmyk na środkowy i postępuj podobnie z lewej strony. Za każdym razem dobieraj nowe pasemko. Gdy zapleciesz włosy do karku, zwiąż je gumką do włosów. Powtarzaj tę czynność po drugiej stronie, a następnie zwiąż włosy w kucyk. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem, by zapewnić jej długotrwałość przez cały dzień.

 
© PixelFormula, Pokaz Esteban Cortezar, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ