Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura tygodnia: side hair z przedziałkiem pośrodku głowy
Fryzura tygodnia: side hair z przedziałkiem pośrodku głowy
Fryzura

Fryzura tygodnia: side hair z przedziałkiem pośrodku głowy

Dział
Tak, jak na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Christophe'a Lemaire, uczesz elegancki side-hair. Zrób przedziałek pośrodku głowy oraz zawijany kosmyk, by wyglądać bardziej kobieco niż zwykle.
 
Dlaczego będziesz kochać tę fryzurę? Ponieważ jest ona nowoczesna i dzięki niej będziesz wyglądać szykownie i schludnie. Jest ona asymetryczna i oryginalna. Odkrywa twarz, sublimując twoje średniej długości lub długie włosy. Uczeszesz ją w zaledwie 10 minut i będziesz mogła ją nosić na każdą okazję. Na pokazie, fryzura ta została dobrana do naturalnego makijażu – czarnej maskary, podkreślającej spojrzenie oraz ust w różowym kolorze glossy. Strój natomiast jest nowoczesny, podkreśla kszałty i składa się z biało-czarnych elementów. Całokształt sprawia, że modelki wyglądają nowocześnie i elegancko.
 
Jak ją zrobić? Nałóż odrobinę olejku Odżywienie i Połysk gamy Oil Therapy na suche włosy – ten perfumowany produkt sprawi, że twoje kołtuny znikną, a na włosach pojawi się połysk. Zarysuj bardzo wyraźny przedziałek pośrodku głowy, a następnie skoncentruj się na wybranej partii włosów. Owiń włosy wokół własnej osi począwszy od czubka głowy, ulizując je. Następnie, przypnij je za pomocą płaskiej wsuwki na karku i umieść resztę włosów na przeciwnym ramieniu. Z drugiej strony, pozostaw włosy rozpuszczone. Nawet, jeśli na pokazie są one proste, ty możesz zrobić loki, pofalować je lub zakręcić.
 
© PixelFormula, Pokaz Christophe Lemaire, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ