Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura tygodnia: pół kucyk z efektem zmierzwionych włosów
Fryzura tygodnia: pół kucyk z efektem zmierzwionych włosów
Fryzura

Fryzura tygodnia: pół kucyk z efektem zmierzwionych włosów

Dział
Pokochałyśmy tę fryzurę, która łączy w sobie elegancję i prostotę. Nie wahaj się naśladować tę stylizację, by prezentować wyrafinowany styl bohemy.
 
Dlaczego ją pokochacie? Ponieważ idealnie uwydatni ona twoje średniej długości lub długie włosy. Możesz nosić ją za dnia, bez względu na to, czy idziesz do pracy czy nie. Dzięki tej nowoczesnej fryzurze, na pewno nie będziesz niezauważalna! Półkucyk ten zaprezentowany został na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Audra podczas paryskiego Tygodnia Mody. Na wybiegu, modelki dobrały do niego zwiewny strój podkreślający kształty w neutralnych kolorach. Na ich twarzach widniał delikatny, ale oryginalny makijaż.
 
Jak ją zrobić? Umyj włosy szamponem Nawilżenie i Lekkość gamy Oil Therapy, by były silne i lśniące. Po wysuszeniu, rozdziel je na dwie równe części z przodu i z tyłu głowy. Skoncentruj się na czubku głowy i natapiruj włosy u nasady w kierunku przeciwnym do cebulek. Następnie, zbierz włosy i zwiąż je w półkucyk. Przede wszystkim, nie ściskaj go za mocno i potargaj włosy. Niech dolna partia włosów opada na plecy. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem i gotowe!
 
© PixelFormula, Pokaz Audra, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ