Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura tygodnia: kucyk z dodatkami
Fryzura tygodnia: kucyk z dodatkami
Fryzura

Fryzura tygodnia: kucyk z dodatkami

Dział
W tym sezonie, nadaj twoim wiązaniom charakteru za pomocą nowoczesnych i stylowych akcesoriów, tak, jak na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Bora Aksu podczas Tygodnia Mody w Londynie.
 
Trend. Długie włosy, związane w kucyk na boku. Kluczowym elementem jest bez wątpienia dodatek – tuba, który służy jako wiązanie. Zakrywa on włosy na długości. Końcówki natomiast opadają na klatkę piersiową. Tym sposobem, nadaje on ci oryginalności i sprawi, że będziesz wyglądać elegancko. Na pokazie, modelki noszą także kosmyk na boku, który przykrywa połowę czoła. W tym sezonie, fryzura ta znajduje się na liście must-have.
 
Jak go nosić? Twój kucyk jest zarówno oryginalny, jak i elegancki. Noś go więc na wszystkie okazje – do pracy, na spacer czy też na wieczorne wyjście. Zainspiruj się pokazem i dobierz go do świeżego makijażu, który będzie doskonałym rozwiązaniem na wiosnę.
 
Twoja fryzura krok po kroku. Umyj włosy szamponem Pielęgnacja i Sprężystość, by je wzmocnić i nadać połysku. Następnie, wysusz je i dokładnie rozczesz. Zwiąż włosy na karku, zrób niski kucyk i wepnij w niego dodatki. Możesz też udać się do salony Jean Louis David i skorzystać z usługi Bar à Styles...
 
© PixelFormula, Pokaz Bora Aksu, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ