Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura tygodnia: Krótki, tapirowany bob
Fryzura tygodnia: Krótki, tapirowany bob
Fryzura

Fryzura tygodnia: Krótki, tapirowany bob

Dział
Tak, jak na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Daks podczas paryskiego Tygodnia Mody, zabaw się twoją krótką fryzurą. Na pokazie, modelki noszą natapirowane włosy... Może to być twoja wiosenna inspiracja!
 
Dlaczego będziesz ją uwielbiać? Ponieważ jest ona nietypowa. Nawet, jeśli ustrukturyzowana fryzura na chłopczycę lub krótkie, ulizane włosy wciąż są modne, natapirowana fryzura nada ci charakteru, ekscentryczności i oryginalności, ale nie tylko! Nada ona też tobie rockowego i zbuntowanego stylu. Co więcej, odkrywa ona twarz i sprawia, że uwagę skupia makijaż, biżuteria lub dodatki. Nie wahaj się więc ją uczesać, bez względu na okazję!
 
Jak ją zrobić? Umyj włosy skutecznym szamponem Express Therapy. Wysusz je i rozczesz za pomocą szczotki. Następnie, nałóż na nie produkt Texture Powder. Twój cel – gęste włosy, które zapewniają fryzurze długotrwałość. Uliż włosy po bokach za pomocą żelu i zaczesz je do tyłu, a następnie skoncentruj się na górnej części głowy. Aby natapirować włosy, czesz je u nasady w kierunku przeciwnym do cebulek, a następnie stwórz tapir. Spryskaj fryzurę lakierem i gotowe!
 
© PixelFormula, Pokaz Daks, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ