Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura tygodnia: delikatny efekt wavy
Fryzura tygodnia: delikatny efekt wavy
Fryzura

Fryzura tygodnia: delikatny efekt wavy

Dział
Fryzura ta idealnie uwydatni twoje włosy. Dzięki niej, bez wątienia będziesz wyglądać szykownie i nowocześnie.
 
Trend. Fryzura ta została zaprezentowana na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Felder Felder podczas Tygodnia Mody w Londynie. Loki stworzone zostały po to, by nadać fryzurze ruchu. Szatynowe, długie włosy sublimuje delikatny Sunlight. Dzięki tej ekskluzywnej technice Jean Louis David, złote, blond refleksy rozświetlają włosy. Fryzurę strukturyzuje przedziałek pośrodku głowy.
 
Jak ją uczesać? Tak, jak na pokazie, dobierz tę lekką i pełną objętości fryzurę do świeżego makijażu. Przede wszystkim, po rozsmarowaniu podkładu, nie zapomnij o nałóżeniu odrobiny różowego lub pomarańczowego różu. Ubierz wiosenny, kobiecy i kolorowy strój. Owszem, jest to doskonała okazja do włożenia sukienki we wzory, koszuli w kratkę lub ulubionej spódniczki z wysokim stanem.
 
Twoja fryzura krok po kroku. Umyj włosy szamponem Nawilżenie i Lekkość, by nadać im objętości. Dokładnie je wysusz i zarysuj wyraźny przedziałek pośrodku głowy. Następnie, nałóż na włosy serum termo-ochronne, a potem zrób loki za pomocą prostownicy. Rozczesz je palcami i spryskaj lakierem. Fryzura ta pasuje do włosów o każdej długości, bez względu na to, czy są krótkie czy o długości XXL.
 
© PixelFormula, Pokaz Felder Felder, prêt-à-porter, Wiosna Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ