Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura: twoje niezawodne sposoby poprawiania fryzury w biurze
Fryzura: twoje niezawodne sposoby poprawiania fryzury w biurze
Fryzura

Fryzura: twoje niezawodne sposoby poprawiania fryzury w biurze

Dział
Często zdarza się, że kobiety muszą poprawiać fryzurę w pracy. Po zajęciach sportowych w południe lub przed wieczornym wyjściem, obowiązkowo musisz poprawić włosy. Odkryj trzy niezawodne sposoby, które ułatwią ci tę czynność w biurze.
 
Grzebień. Zwróć uwagę na jego wielkość: nie kupuj grzebienia XXL, ale mały model, który będziesz mogła dyskretnie wyjąć w swoim biurze. Pozwoli ci on rozczesać włosy, które poplątały się w ciągu dnia lub po prostu uczesać nową fryzurę.
 
Suchy szampon. Nawet jeśli masz czyste włosy, suchy szampon może okazać się twoim największym sprzymierzeńcem. Wystarczy, że kilka razy spryskasz nim włosy, a dodasz im świeżości. Dzięki temu, uzyskają one objętość, będą pachnieć, a ich kolor zostanie ożywiony. Wówczas możesz wybrać fryzurę, która zapewni ci perfekcyjny wygląd na cały wieczór.
 
Gumka do włosów. Każdej z was zdarzyło się już przyjść do pracy z rozpuszczonymi włosami, a następnie mieć ochotę na to, by je związać, dlatego że zaczęły ci przeszkadzać lub dlatego, że chciałaś odkryć twarz. Kucyk lub kok są łatwe do uczesania pod warunkiem, że masz gumkę do włosów!
 
Spray nadający połysk. Shine Spray to doskonały produkt, który nadaje włosom połysku. Ożywi on twoje włosy. Bez względu na rodzaj fryzury oraz na długość włosów, wystarczy tylko odrobina lakieru.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ