Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura: średniej długości włosy edycja 2014
Fryzura: średniej długości włosy edycja 2014
Fryzura

Fryzura: średniej długości włosy edycja 2014

Dział
W 2014 roku, sezon letni upływa pod znakiem zmierzwionych oraz średniej długości włosów. Po sukcesie krótkich stylizacj, nadchodzi moda na fryzury średniej długości. Zoom na ten trend.
 
Trend na średniej długości włosy. Przez kilka lat panowała moda na krótkie fryzury. Dziś każda z was marzy o ich dłuższych wersjach. Włosy sięgające brody, teraz zapuszczane są do ramion i kompletnie zmieniają Twój wygląd. Kiedyś kobiety faworyzowały grzeczną i prostą fryzurę na boba. Dziś przyszedł czas na artystyczny nieład - dokładnie taki, jak fryzura Darii Werbowy (na zdjęciu powyżej).
 
Jak nosić średniej długości włosy? Oczywiście sama powinnaś dostosować je do swojego stylu. Jednak najczęściej widocznym  trendem jest efekt “po powrocie z plaży”. Nic dziwnego - to fryzura, która nie jest czasochłonna i doskonale pasuje do sezonu letniego. Taki efekt możesz uzyskać, za pomocą produktu Beach Spray, który pozwala uzyskać loki, jak po kąpieli. Ta letnia stylizacja sprawi, że poczujesz wakacyjny klimat i poczujesz się bardziej wypoczęta.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które pragną nosić średniej długości włosy. Po wieloletniej modzie na krótkie lub długie włosy czas wybrać fryzurę, która nie będzie wymagała aż tak wiele pracy. Ponadto, jeśli znudzi Ci się ta nowa fryzura, zawsze możesz obciąć włosy lub poczekać, aż odrosną.
 
 
© Getty Images © Jean Louis David
 
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ