Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura rock
Fryzura rock

Fryzura rockowa - włosy w nieładzie na pokazie Niny Ricci

Na najbliższe wyjście, postaw na fryzurę rockową i nowoczesną. Zanim ją jednak wybierzesz, dowiedz się, jak ją wykonywać krok po kroku.

Trend

Został zauważony na pokazie Niny Ricci wiosna-lato 2016 podczas paryskiego Fashion Week. Włosy modelek są gładkie i luźne. Opadają na plecy, są związane naszyjnikiem lub włożone wewnątrz ubrań. Rozpuszczone tworzą fryzurę w nieładzie. Całość daje efekt pozornegobałaganu, nawiązując do klasycznego stylu rock & rolla.
Mały dodatek: Ta fryzura jest idealna dla długich, gładkich i pofalowanych włosów. Pasuje do każdej długości włosów. Wykonasz ją na cięciu na bazie kwadratu [Fryzura na bazie kwadratu dla kręconych włosów], na fryzurze krótkiej lub na długich włosach XXL.

Fryzura rock
Fryzura rock

Jak otrzymać efekt włosów w nieładzie?

Etap 1 : przygotowanie włosów. Włosy umyj szamponem Nawilżanie i Lekkość z gamy produktów Oil Therapy, aby nadać im połysku. Wysusz je ręcznikiem i rozczesz dokładnie szczotką.

Etap 2 : nadanie objętości. Użyj niewielkiej ilości pianki stylizującej, takiej jak Pianka Design [Używam Pianki Design] na jeszcze wilgotne włosy. Zastosowanie tego niezrównanego produktu sprawia, że włókno włosa staje się maksymalnie wytrzymałe. Inne rozwiązanie: można zastosować puder teksturujący Texture Powder [Używam Texture Powder] na włosy suche.

Etap 3 : stworzenie efektu włosów w nieładzie. Ugnieć w rękach kosmyk po kosmyku przez kilka sekund. Najlepiej wykonywać tę czynność przy użyciu suszarki. Gorący podmuch z suszarki pozwala perfekcyjnie utrwalić ruch włosów. Powtarzaj, aż do osiągnięcia pożądanego efektu.

Etap 4 : utrwalenie fryzury. Włosy ułóż, jak tylko chcesz: z przedziałkiem lub bez, nadając im ruch, związując je modnym dodatkiem... Na sam koniec, rozpyl niewielką ilość lakieru, żeby ułożenie się utrzymywało.

Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności