Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura rock
Fryzura rock
Fryzura rock
Trendy i styl

Fryzura rockowa - włosy w nieładzie na pokazie Niny Ricci

Dział

Na najbliższe wyjście, postaw na fryzurę rockową i nowoczesną. Zanim ją jednak wybierzesz, dowiedz się, jak ją wykonywać krok po kroku.

Trend

Został zauważony na pokazie Niny Ricci wiosna-lato 2016 podczas paryskiego Fashion Week. Włosy modelek są gładkie i luźne. Opadają na plecy, są związane naszyjnikiem lub włożone wewnątrz ubrań. Rozpuszczone tworzą fryzurę w nieładzie. Całość daje efekt pozornegobałaganu, nawiązując do klasycznego stylu rock & rolla.
Mały dodatek: Ta fryzura jest idealna dla długich, gładkich i pofalowanych włosów. Pasuje do każdej długości włosów. Wykonasz ją na cięciu na bazie kwadratu [Fryzura na bazie kwadratu dla kręconych włosów], na fryzurze krótkiej lub na długich włosach XXL.

Fryzura rock
Fryzura rock

Jak otrzymać efekt włosów w nieładzie?

Etap 1 : przygotowanie włosów. Włosy umyj szamponem Nawilżanie i Lekkość z gamy produktów Oil Therapy, aby nadać im połysku. Wysusz je ręcznikiem i rozczesz dokładnie szczotką.

Etap 2 : nadanie objętości. Użyj niewielkiej ilości pianki stylizującej, takiej jak Pianka Design [Używam Pianki Design] na jeszcze wilgotne włosy. Zastosowanie tego niezrównanego produktu sprawia, że włókno włosa staje się maksymalnie wytrzymałe. Inne rozwiązanie: można zastosować puder teksturujący Texture Powder [Używam Texture Powder] na włosy suche.

Etap 3 : stworzenie efektu włosów w nieładzie. Ugnieć w rękach kosmyk po kosmyku przez kilka sekund. Najlepiej wykonywać tę czynność przy użyciu suszarki. Gorący podmuch z suszarki pozwala perfekcyjnie utrwalić ruch włosów. Powtarzaj, aż do osiągnięcia pożądanego efektu.

Etap 4 : utrwalenie fryzury. Włosy ułóż, jak tylko chcesz: z przedziałkiem lub bez, nadając im ruch, związując je modnym dodatkiem... Na sam koniec, rozpyl niewielką ilość lakieru, żeby ułożenie się utrzymywało.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ