Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura panny młodej: trzy pomysły na wygląd w stylu bohemy
Fryzura panny młodej: trzy pomysły na wygląd w stylu bohemy
Fryzura panny młodej: trzy pomysły na wygląd w stylu bohemy
Trendy i styl

Fryzura panny młodej: trzy pomysły na wygląd w stylu bohemy

Dział
Ślub pozostanie na zawsze w Twojej pamięci… i w Twoich albumach ze zdjęciami! Nie powinnaś zatem zapomnieć o jakimkolwiek szczególe. Oto nasze trzy pomysły na fryzury, w których Twój wygląd nabierze stylu bohemy.
Włosy wavy. Podobnie jak Kate Moss, pewnie zauważyłaś, że najbardziej wyszukane fryzury nie są koniecznie tymi, które się Tobie najbardziej podobają! Top modelka pozostawiła włosy na wietrze, pozwalając im odnaleźć ich naturalny, zdecydowanie szykowny styl. Przedziałek pośrodku i falowane włosy, jednym słowem: prosta fryzura. Nie musisz się zatem obawiać dołożenia do niej dodatków, takich jak welon, który sprawi, że stanie się ona fryzurą ślubną! Aby też się tak uczesać, wystarczy Tobie lokówka i długo trzymający lakier do włosów. Podsusz włosy, trzymając głowę w dół, a następnie obwiń kosmyki wokół lokówki. Wybieraj raczej nakładki o dużej średnicy, aby loki były duże i miękkie. Powtarzaj tą operację na całości fryzury i spryskaj ją równomiernie lakierem w celu utrwalenia ondulacji. 
Romantyczny warkocz. Tego lata, na topie jest korona z warkoczy, bardzo wyrafinowana i romantyczna fryzura, pozwalająca się Tobie przeobrazić w grecką boginię! Jej inną zaletą jest to, że pozwoli Tobie zachować nienaganny wygląd przez cały dzień ślubu. Wizyta u fryzjera pozwoli Ci, osiągnąć efekt na miarę Twoich oczekiwań. Musisz jedynie wziąć pod uwagę, że jest to fryzura przeznaczona bardziej dla kobiet, które posiadają włosy odpowiedniej długości, gdyż korona powinna móc być owinięta wokół głowy. 
Przepaska rodem z lat 70. Daj coś od siebie tworząc własną fryzurę Panny Młodej, dzięki przepasce. Możesz zdecydować zaczepić ją w pozycji horyzontalnej, pośrodku czoła, i pozwolić reszcie swoich włosów swobodnie opadać. Albo też zastosować ją jako opaskę i związać włosy w niski kok, lub spuścić swobodnie. Wybierz swoją przepaskę uważnie. Jeżeli chcesz mieć look bohemy, powinnaś raczej optować za kwiatową lub perłową, w każdym razie idealnie dopasowaną, do Twojej sukni ślubnej!
© Pixelformula / Backstage Aimée, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ