Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura o największej wysokości ma 1,13 m!
Fryzura o największej wysokości ma 1,13 m!
Fryzura o największej wysokości ma 1,13 m!
Fryzura

Fryzura o największej wysokości ma 1,13 m!

Dział
Właśnie ukazała się edycja Księgi Rekordów Guinnessa na rok 2013, w której pojawił się nowy rekord w kategorii najwyższej fryzury na świecie. Należy on do japońskiego stylisty Kazuhiro Watanabe, którego irokez mierzy 1,13 m wysokości. 
 
Ten 40-letni mężczyzna przedstawił swoją fryzurę w jednym z nowojorskich parków w zeszłym tygodniu. Aby uzyskać ten rezultat, Kazuhiro Watanabe zapuszczał włosy przez 15 lat. Jednak sama długość włosów nie wystarczy do przygotowania tej fryzury. Fryzjerzy potrzebowali aż dwóch godzin, całej tubki żelu i trzech opakowań lakieru, aby otrzymać ten efekt. A rozpuszczone włosy Kazuhiro Watanabe sięgają mu aż do kolan!
 
Poprzednim posiadaczem rekordu był Niemiec, którego fryzura osiągnęła „jedynie” 80 cm wysokości. Japoński stylista pobił ten rekord już w styczniu 2011 roku, jednak dopiero w tej nowej wersji został on uwzględniony przez Księgę Rekordów Guinessa.
 
A jeśli Kazuhiro Watanabe postanowi kiedyś ściąć włosy, może być pewien, że znajdzie następcę. Jego 10-letnia córka zadeklarowała, że pewnego dnia spróbuje pobić rekord swojego ojca!
 

 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ