Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura o dwóch obliczach, z wybiegu na ulicę?
Fryzura o dwóch obliczach, z wybiegu na ulicę?
Trendy i styl

Fryzura o dwóch obliczach, z wybiegu na ulicę?

Dział
Przyznaj, że marzyła ci się taka fryzura… wreszcie możesz czesać włosy tak, by widoczne były na nich twoje wszystkie ulubione efekty. Po prawej kok, po lewej kucyk: idealne rozwiązanie! Jaki może być problem? Rezultat niezawsze jest estetyczny. Czy fryzura o dwóch obliczach prezentowana na pokazach, widoczna będzie również na ulicach? Rozszyfrujmy.
 
Fryzura o dwóch obliczach, prezentowana na wybiegach. Haider Ackermann znany jest z nietypowych kolekcji. Dotyczy to również fryzur! Z przodu modelki noszą fryzury, w których zebrane na czubku głowy włosy opadają na oczy. Z tyłu natomiast, fryzura ma “grzeczniejszy” charakter i nie brakuje jej oryginalności. Część włosów zebrana jest w koka, a część w kucyka. Rezultat? 3 fryzury w 1!
 
Co należy zachować? Na pewno nie włosy z przodu. Nikt nie lubi, gdy opadają one na oczy! Niemniej jednak, sposób czesania z tyłu głowy powinnaś zachować wtedy, gdy jesteś niezdecydowana w kwestii wyboru fryzury. Niemniej jednak, zapamiętaj, że nie powinnaś bać się oryginalności – ludzie, których napotkasz mogą poruszyć temat twojego koka-kucyka!
 
Jak ją nosić? Dzieląc włosy na pół. Zarysuj przedziałek pośrodku głowy, by obie strony były równe. Następnie sama zdecyduj, jakie dwie fryzury chcesz nosić: koka i kucyka? A może warkocz i kok precel? Wszystko jest możliwe. Jedynym wymogiem jest wyraźnie zarysowana granica między dwiema częściami fryzury, by jedna nie nachodziła na drugą!
 
© Pixelformula / Pokaz Haider Ackermann prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ