Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura na weekend na nartach
Fryzura na weekend na nartach
Fryzura

Fryzura na weekend na nartach

Dział
Weekend na nartach nie oznacza raczej wypoczynku. Trzeba wcześnie wstać i szybko się przygotować, by móc korzystać z najlepszych ścieżek, zanim przyjdą inni narciarze. Przez 8 godzin bez przerwy zjeżdżasz na nartach. Nie ma czasu na marudzenie! Możesz się pożegnać ze skomplikowanymi fryzurami oraz wavy. Będziesz musiała się tak uczesać, by twoja fryzura trzymała się przez cały dzień.
 
Weekend na nartach, poza tym, że jest to sportowy weekend, wiąże się też z tym, że nie jesteś zbyt kobieca. Za duże spodnie, czapka nachodząca na oczy, szal zawiązany po samą buzię… Nie upiększa to za bardzo twojego wyglądu! Poza tym, nie masz za dużego wyboru wśród fryzur: albo nosisz rozpuszczone włosy, albo wiążesz je w niskiego kucyka… to wszystko. Wysoki kucyk lub kok nie byłyby pod czapką ani estetyczne, ani praktyczne.
 
Aby włosy nie leciały ci do oczu podczas zjeżdżania na nartach, powinnaś uczesać niskiego kucyka. Dzięki temu, żaden kosmyk nie zasłoni ci widoku. Zrób fryzurę, którą można było podziwiać na pokazie jesienno-zimowej kolekcji 2013-2014 marki Akris. Po umyciu włosów, zrób przedziałek na boku. Następnie, zwiąż je w kucyka na poziomie karku za pomocą gumki i dobrze go zaciśnij. Celem tej fryzury jest to, by trzymała się przez cały dzień i by nie przeszkadzała ci pod czapką lub kiedy ją zdejmiesz. Aby trzymała się jak najdłużej, spryskaj całość włosów lakierem.
 
© Abaca © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ