Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura na szczotkę, prosto z wybiegu
Fryzura na szczotkę, prosto z wybiegu
Fryzura na szczotkę, prosto z wybiegu
Fryzury męskie

Fryzura na szczotkę, prosto z wybiegu

Dział
Na pokazie kolekcji Wiosna-Lato 2014 Saint Laurant panowała atmosfera w stylu lat 50. Poza bananem rockabilly oraz skórzanymi spodniami, to fryzura na szczotkę prezentowana jest przez niektórych modeli. Zazwyczaj jednak noszona jest ona w sposób bardziej klasyczny. Niemniej jednak, teraz przechodzi zmianę i powraca na letni sezon 2014.
 
Fryzura na szczotkę polega na zaczesaniu większej ilości włosów na czubku głowy. Staje się ona dziś jedną z najczęściej wybieranych fryzur w tym sezonie. Modele czy piosenkarze, wszyscy chcą ją nosić, a jeszcze kilka lat temu uważana była ona za niemodną. To dowód na to, że moda powraca. Fryzura na szczotkę jest łatwa do uczesania i pielęgnacji. Coraz bardziej oczarowuje zarówno młodych, jak i starszych mężczyzn. Niemniej jednak musisz pamiętać, żeby zrobić ją w salonie fryzjerskim, a nie w twojej łazience!
 
Podczas wizyty u fryzjera określ, jaką długość włosów chciałbyś zachować. Żaden włos nie może odstawać, trzeba być bardzo dokładnym! Powinieneś wybrać tę fryzurę szczególnie wtedy, gdy masz proste włosy. Dzięki temu, uzyskasz bardziej geometryczny i dopracowany efekt. Na co dzień używaj żelu, by fryzura trzymała się na miejscu.
 
© Pixelformula / Pokaz Saint Laurent prêt-à-porter Hommes, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ