Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura ślubna: modne koki w roku 2014
Fryzura ślubna: modne koki w roku 2014
Trendy i styl

Fryzura ślubna: modne koki w roku 2014

Dział
Kilka tygodni przed rozpoczęciem sezonu letniego, przygotuj się na nadejście okresu ślubów! Strój bardzo często wybrany jest z wyprzedzeniem, ale niekoniecznie fryzura. Zrób klasycznego koka, inspirując się trendami w sezonie 2014.
 
Zmierzwiony kok. Jest to najczęściej wybierana fryzura na śluby organizowane w sezonie letnim. Najlepiej jest zrobić ją na giętkich włosach w stylu wavy. Nieważne, czy będą one naturalne czy nie: najważniejsze jest to, by dodać fryzurze stylu bohemy i romantycznego charakteru. Zrób fryzurę prezentowaną na pokazie Alberty Ferretti (powyżej), by uzyskać zmierzwionego, niskiego koka. Rozpocznij czesanie robiąc efekt wavy w salonie lub w domu. Zarysuj przedziałek pośrodku głowy i zaczesz włosy na wysokość karku. Pozostaw kilka kosmyków wokół twarzy, aby podkreślić zmierzwiony efekt. Zwiąż włosy w koka, z którego również wyjmiesz część włosów. Pamiętaj, by zaopatrzeć się w kwiaty lub kobiece elementy, które dodasz do twojej fryzury.
 
Wysoki kucyk. Jeśli nie chcesz poprawiać fryzury w ciągu dnia, idealnym rozwiązaniem jest klasyczny wysoki kucyk. Zapewni ci on styl i odsłoni twarz. Perfekcyjnie uwydatni on twoją urodę w ten szczególny dzień. Na początek zaczesz włosy do tyłu i zwiąż je na czubku głowy. W zależności od długości i grubości twoich włosów, zaopatrz się w gąbkę do koka, która doda mu objętości. Okręć włosy wokół wiązania lub gąbki, aby uzyskać wysokiego, dosyć dużego koka. Wepnij kilka spinek, by spiąć wystające kosmyki. Dzięki temu twoja fryzura będzie się dłużej trzymać. Na koniec spryskaj ją lakierem i już nie musisz się martwić o swojego koka!
 
Kok zdobiony kwiatami. Wianek jest klasyczną fryzurą nie tylko na festiwale muzyki! Jest on także idealnym pomysłem na ślub. W tym przypadku, kok powinien dostosować się do wielkości wianka. Na początek, zarysuj przedziałek pośrodku głowy. Umieść wianek na głowie w miejscu, w którym zechcesz. Następnie zaczesz na niego kilka kosmyków, by się dobrze trzymał. Nie musisz zaczesywać wszystkich włosów. Wystarczy tylko część. Na koniec zrób koka na poziomie karku. Spryskaj fryzurę lakierem i gotowe!
 
© Pixelformula / Pokaz Alberta Ferretti prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ