Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szukaj tylko salonów z barem w stylach

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ

Fryzura na powrót do lat 60.
Fryzura na powrót do lat 60.
Fryzura

Fryzura na powrót do lat 60.

Dział
Styl retro jest jednym z głównych trendów w dziedzinie urody, mody i fryzjerstwa. Nie możesz zatem przejść obojętnie obok sztandarowych fryzur naszych babć. W nadchodzącym sezonie, nie pozwalamy sobie na prostą imitację stylu lat 60., lecz odkrywamy go na nowo, tworząc odpowiadające duchowi współczesności fryzury „neo-retro”.
 
Dla kogo? Dla kobiet, które pragną pokazać fryzurę, która będzie jednocześnie modna i w stylu retro. W przeciwieństwie do fryzur lat 60. o objętości XXL i popadającym w skrajność tapirowaniu, obecnie chodzi o bardziej subtelne modelowanie. Aby je wykonać, należy posiadać długie, lekko cieniowane włosy, ścięte w boba. Pozwoli to zachować gęstość i objętość, nadającą fryzurze ruchu.
 
W jaki sposób zrobić fryzurę „neo-retro” zainspirowaną latami 60.? Po umyciu włosów szamponem nałóż na jeszcze mokre włosy piankę do stylizacji, która nada twojej fryzurze tekstury i zwiększy jej objętość. Wysusz włosy suszarką trzymając głowę w dół. Ułatwi to rozczesanie włosów u nasady. Następnie przystąp do modelowania. Użyj w tym celu lokówki o dość dużej średnicy, która pozwoli ci na wykonanie dużych loków unikając ściśniętych fal. Kiedy skończysz, rozczesz fryzurę palcami, aby nadać jej naturalny, mniej sztywny wygląd. Użyj w tym celu sprayu do stylizacji, który nada wymodelowanym przez ciebie włosom delikatności i wrażenia ruchu. Możesz również zagiąć końcówki włosów do wewnątrz, by uzyskać bardziej buntowniczy charakter fryzury. Na koniec, aby podkreślić inspirację latami 60., uczesz przedziałek z boku i natapiruj jeden kosmyk włosów znajdujący się po pełniejszej stronie. Uzyskasz w ten sposób efekt objętości nawiązujący do fryzur retro.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ