Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura na powrót do lat 60.
Fryzura na powrót do lat 60.
Fryzura

Fryzura na powrót do lat 60.

Dział
Styl retro jest jednym z głównych trendów w dziedzinie urody, mody i fryzjerstwa. Nie możesz zatem przejść obojętnie obok sztandarowych fryzur naszych babć. W nadchodzącym sezonie, nie pozwalamy sobie na prostą imitację stylu lat 60., lecz odkrywamy go na nowo, tworząc odpowiadające duchowi współczesności fryzury „neo-retro”.
 
Dla kogo? Dla kobiet, które pragną pokazać fryzurę, która będzie jednocześnie modna i w stylu retro. W przeciwieństwie do fryzur lat 60. o objętości XXL i popadającym w skrajność tapirowaniu, obecnie chodzi o bardziej subtelne modelowanie. Aby je wykonać, należy posiadać długie, lekko cieniowane włosy, ścięte w boba. Pozwoli to zachować gęstość i objętość, nadającą fryzurze ruchu.
 
W jaki sposób zrobić fryzurę „neo-retro” zainspirowaną latami 60.? Po umyciu włosów szamponem nałóż na jeszcze mokre włosy piankę do stylizacji, która nada twojej fryzurze tekstury i zwiększy jej objętość. Wysusz włosy suszarką trzymając głowę w dół. Ułatwi to rozczesanie włosów u nasady. Następnie przystąp do modelowania. Użyj w tym celu lokówki o dość dużej średnicy, która pozwoli ci na wykonanie dużych loków unikając ściśniętych fal. Kiedy skończysz, rozczesz fryzurę palcami, aby nadać jej naturalny, mniej sztywny wygląd. Użyj w tym celu sprayu do stylizacji, który nada wymodelowanym przez ciebie włosom delikatności i wrażenia ruchu. Możesz również zagiąć końcówki włosów do wewnątrz, by uzyskać bardziej buntowniczy charakter fryzury. Na koniec, aby podkreślić inspirację latami 60., uczesz przedziałek z boku i natapiruj jeden kosmyk włosów znajdujący się po pełniejszej stronie. Uzyskasz w ten sposób efekt objętości nawiązujący do fryzur retro.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ