Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura na popołudniowy wypoczynek na plaży
Fryzura na popołudniowy wypoczynek na plaży
Trendy i styl

Fryzura na popołudniowy wypoczynek na plaży

Dział
Wakacje już się zaczęły! Na pewno przygotowujesz się do wyjazdu albo już leżysz na piasku… Jaka jest idealna fryzura na popołudniowy wypoczynek na plaży? Zainspiruj się trendami sezonu i wybierz praktyczny i estetyczny wet look.
 
Trend. Moda na wet look, najczęściej wybierany efekt tego lata, jest idealnym rozwiązaniem, jeśli masz zamiar się kąpać w morzu. Jest on zresztą zainspirowany naturalną jego wersją, którą widać na twoich włosach, gdy wychodzisz z wody. Wet look wygląda tak, jakbyś miała mokre włosy, a uzyskać go możesz dzięki produktowi do modelowania i utrwalania fryzury. Na pokazie Rolanda Moureta, wet look nie obejmuje wszystkich włosów, ale tylko ich górną część.
 
Dla kogo? Dla tych kobiet, które poszukują modnej, a zarazem łatwej do zrobienia fryzury. Nie musisz spędzać kilku godzin na czesaniu, by uzyskać taki efekt, jak u modelek z pokazu Rolanda Moureta (powyżej). Efekt będzie perfekcyjny, jeśli użyjesz żelu lub spray’u nadającego połysk. Ty także możesz wyglądać jak nimfa, używając wody morskiej i zaczesując włosy do tyłu! Jedyny problem mogą sprawić wysokie temperatury, pod wpływem których efekt wet może zaniknąć.
 
Jak uczesać tę fryzurę? Zanim wybierzesz się na plażę, zarysuj przedziałek po dowolnej stronie głowy. Następnie, rozetrzyj w dłoniach odrobinę żelu i nałóż go od nasady do połowy włosów. Żel powinien nadać im kierunek, który będzie przeciwny do przedziałka. Spróbuj uzyskać taki ruch we włosach, jaki prezentują modelki na pokazie. Twoja fryzura jest gotowa – możesz wylegiwać się na plaży w pełnym stylu!
 
© Pixelformula / Pokaz Roland Mouret prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ