Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura na pazia – czy trafi z wybiegów na ulice?
Fryzura na pazia – czy trafi z wybiegów na ulice?
Fryzura na pazia – czy trafi z wybiegów na ulice?
Fryzura

Fryzura na pazia – czy trafi z wybiegów na ulice?

Dział
Lata 60. są nadal inspiracją dla kreatorów mody. W tym sezonie, na wybiegi powraca na nowa fryzura na pazia. Czy ta dłuższa wersja fryzury na chłopczycę na nowo zyska sobie szersze grono zwolenniczek? Zdradzamy wam szczegóły.
 
Fryzura na pazia obserwowana na wybiegach. Niezwykle kobieca fryzura na pazia, zauważona przez nas na pokazach mody, nie ma nic wspólnego z tą noszoną przez chłopców w przedszkolu. Włosy są gładkie, błyszczące i idealnie przystrzyżone. Tworzą glam rockowo-miastową stylizację. Tradycyjny przedziałek pośrodku głowy został zastąpiony przedziałkiem na boku. Grzywka w formie kosmyka nadaje fryzurze uporządkowany charakter, a przy tym wzbogaca ją o nutkę nowoczesności.
 
Co warto naśladować? Ducha lat 60. oraz awangardowy styl tej fryzury. Jest prowokacyjna, lśniąca, a przy tym, uporządkowana. Pamiętaj jednak, że wymaga ona regularnych wizyt u fryzjera. Oryginalność fryzury na pazia polega na precyzji strzyżenia, z dokładnością niemal co do milimetra. Dlatego też wymaga ona odpowiedniej pielęgnacji. Aby nadać temu uczesaniu nowoczesny charakter, wzbogacono je o grzywkę w formie kosmyka.
 
Jak ją wystylizować? Podobnie, jak na pokazie Jean-Charlesa de Catelbajaca. Pamiętaj, że aby uzyskać równie energiczny i dynamiczny wygląd będziesz musiała zrezygnować z pasemek i innych technik balejażu. Fryzura na pazia powinna być bowiem wykonana na lśniących włosach o jednolitym kolorze. Nie zapominaj o delikatnej grzywce, która doda temu uczesaniu kobiecości i sprawi, że Twoja stylizacja będzie nie tylko modna, ale i seksowna.
 
© Pixelformula / Pokaz Jean-Charles de Castelbajac Prêt-à-Porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ