Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura na Nowy Rok, kogo naśladować?
Fryzura na Nowy Rok, kogo naśladować?
Fryzura

Fryzura na Nowy Rok, kogo naśladować?

Dział
Gwiazdy prześcigają się w pomysłowości i pięknym wyglądzie na czerwonych dywanach na całym świecie. To właśnie one mogą zainspirować was swoimi fryzurami na wyjątkowe dni, jak na przykład na Sylwestra. Nieważne czy planujesz tańczyć całą noc, czy też zjeść kolację z przyjaciółmi, wieczór poprzedzający Nowy Rok jest okazją do tego, by popracować nad waszym beauty-lookiem w wersji imprezowej. Kogo więc naśladować w Sylwestra 2014?
 
Gwiazda do naśladowania. Jeśli istnieje jakaś gwiazda, której nigdy nie można nic zarzucić, to jest to Michelle Williams. Anielska twarz, dopracowany do perfekcji makijaż i fryzura hollywoodzkiej gwiazdy – wiele pomysłów można ukraść gwieździe Wyspy TajemnicBlue Valentine. Panna Williams, od roku uzależniona od fryzury na boba, zmienia długość włosów oraz kolor i za każdym razem sprawia niespodziankę. Raz wygląda na zbuntowaną, raz ma ogromną klasę. Michelle bawi się swoim lookiem, ciesząc nasze oko. Tyle inspiracji można zaczerpnąć od młodej aktorki!
 
Co naśladować? Fryzurę noszoną przez gwiazdę podczas Met Gali w Nowym Jorku na początku 2013 roku. Łączyła ona najbardziej znane trendy: nutkę buntowniczości, kobiecości i nowoczesnej fryzury. Na tę okazję, piękna aktorka wybrała grubego boba i założyła ozdobioną biżuterią opaskę. Włosy ma wyprostowane, a kosmyki na czubku głowy są natapirowane, aby nadać fryzurze objętości. Z przodu, Michelle Williams zrobiła sobie grzywkę z kilku kosmyków, która pozwala nadać jej włosom ruch.
 
Jak ją naśladować? Zaraz po umyciu włosów wysusz je pochylając głowę w dół, aby nadać im objętości. Następnie, zarysuj przedziałek na boku. Dokończ suszenie, szczególnie koncentrując się na ruchu, który będziesz chciała nadać twojej grzywce. Jak tylko twoje włosy będą zupełnie suche, natapiruj włosy na czubku głowy kosmyk po kosmyku, aby nadać fryzurze objętości. Końcowym akcentem jest dosyć szeroka, ozdobiona biżuterią opaska. Musi być ona usytuowana po środku głowy, jak u Michelle Williams. Spryskaj fryzurę odrobiną lakieru, by trzymała całą noc.
 
© Abaca © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ