Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura na króla lwa
Fryzura na króla lwa
Fryzura na króla lwa
Fryzura

Fryzura na króla lwa

Dział
Po raz kolejny wybiegi w tym sezonie jesienno-zimowym były zdominowane przez styl retro, którego wyrazem są pełne objętości, napompowane i mocno utapirowane fryzury. W pokazie Caroliny Herrera królują lata 60. zarówno w sferze wyglądu, jak i fryzur.
 
Fryzura na króla lwa, utrzymana w stylizacji retro. Fryzura ta daje wrażenie bujnej grzywy i idealnie nadaje się do stylizacji na współczesną baby doll. To pełne objętości uczesanie nawiązuje do lat 60., kiedy panowała moda na przesadnie utapirowane włosy. Dzisiejsze trendy często nawiązują do stylu retro, a w szczególności do utapirowanych włosów o rozmiarach XXL, dzięki czemu fryzura staje się „napompowana”. Mimo, że na pokazie Caroliny Herrera fryzury o pełnej objętości są naprawdę imponujące, jak najbardziej możliwe jest wykonanie ich skromniejszych wersji na co dzień!
 
Wykonanie i noszenie fryzury na króla lwa. Aby uzyskać fryzurę o dużej objętości i doskonałej strukturze, zacznij od nałożenia na umyte i osuszone włosy pianki do stylizacji.  Następnie wysusz włosy, maksymalnie je prostując. Najważniejsze jest, by w rezultacie uzyskać idealnie gładkie włosy na długości i na końcówkach. Nie wahaj się więc użyć prostownicy, która je idealnie wyprostuje. Kiedy Twoje włosy będą już suche, uliż je z przodu (możesz wykorzystać w tym celu żel utrwalający) i nałóż na głowę plastykową lub elastyczną, materiałową opaskę, umieszczając ją przy linii czoła. Wybierz taką, która będzie subtelna i dość cienka. Teraz przystąp do nadania objętości włosom z tyłu głowy, wręcz przesadnie je tapirując. Skup się na włosach u nasady i tapiruj je od wewnątrz, tak by tapirowanie nie było zbyt widoczne. Nie czesz się przypadkiem szczotką, gdyż mogłabyś tym samym pozbawić się uzyskanego przez Ciebie, cennego efektu tapirowania. Na koniec, obficie spryskaj fryzurę lakierem, aby ją utrwalić.
 
 © Pixelformula / Pokaz Carolina Herrera prêt-à-porter, Jesień-Zima 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ