Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura na chłopczycę – złudzenie optyczne
Fryzura na chłopczycę – złudzenie optyczne
Fryzura

Fryzura na chłopczycę – złudzenie optyczne

Dział
Krótkie włosy, podoba ci się ten pomysł. Niemniej jednak, ciężko ci jest podjąć ten krok. Lubisz swoje długie włosy i boisz się je obciąć. Na szczeście, w tym sezonie modne są fryzury, tworzące złudzenie optyczne: pozwoli ci to na noszenie złudnie krótkiej fryzury, a przecież masz długie włosy!
 
Fryzura złudna dla oczu. Umiesz już uczesać złudnego boba, ale nie próbowałaś jeszcze uczesać złudnej fryzury na chłopczycę! Niemniej jednak, obie koncepcje mają ten sam cel - sprawić, by wszyscy myśleli, że masz krótką, stylową fryzurę. Fryzura na chłopczycę, bardziej odważna niż bob, sprawia wrażenie, że nosisz krótkie, a nawet bardzo krótkie włosy. Kilka kosmyków po boku, kilka kosmyków z przodu i fryzura gotowa!
 
Fryzura złudna dla oka, dla kogo? Dla tych, które boją się obciąć włosy! Fryzura ta mogłaby dać ci ochotę, na zmianę fryzury, która jest najbardziej trendy w tym sezonie! Jest do bardzo dobry test, by sprawdzić, jakie obcięcie by ci pasowało. Nie myśl sobie, że fryzura na chłopczycę nie może być fantazyjna. Wcale nie! Możesz zmieniać fryzury, nawet jeśli masz krótkie włosy.
 
Jak zrobić złudną dla oka fryzurę na chłopczycę? Po umyciu włosów, zrób przedziałek na boku. Wysusz dokładnie włosy, które powinny być raczej proste. Następnie, zrób niskiego kucyka na poziomie karku. Wiązanie nie powinno być za grube, by nikt go nie zauważył, stojąc naprzeciwko ciebie. Pomyśl o tym, by część włosów z boku luźno opadała. Aby twoja fryzura trzymała się jak najdłużej, zepnij włosy z tyłu głowy spinkami lub wsuwkami i spryskaj ją lakierem.
 
© Pixelformula / Pokaz Iceberg prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ