Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura na chłopczycę, wiosna-lato 2014: Streetstyle
Fryzura na chłopczycę, wiosna-lato 2014: Streetstyle
Trendy i styl

Fryzura na chłopczycę, wiosna-lato 2014: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Krótka fryzura na chłopczycę. Idealnie pasuje ona do jej pociągłej twarzy! Z przodu włosy są dłuższe, by zachować grzywkę, która nadaje fryzurze stylu i nowoczesnego charakteru. Mimo czarnych włosów i męskiego obcięcia, nasz dzisiejszy streetstyle nie traci na kobiecości, wręcz przeciwnie! Fryzura ta jest modna i można ją stylizować w zależności od upodobań za pomocą żelu lub wosku.
 
Jej wygląd? Męski, a zarazem kobiecy. Nasz dzisiejszy streetstyle wybrała praktyczne ubranie. Założyła ona niebieskie, podwinięte spodnie typu slim oraz białą koszulę na guziki – strój, który według fashionistek nigdy nie wychodzi z mody. Na jej stopach widnieją czarne kozaki, dobrane do skórzanej torebki oraz okularów! Oryginalności dodaje jej długi blezer w kratę, w ciemnych odcieniach, z dominującym kolorem kawy.
 
Rada dnia. Jeśli nosisz fryzurę na chłopczycę, możesz ją stylizować w dowolny sposób każdego dnia. Prostuj włosy lub lokuj, a ich objętość zachowasz dzięki używaniu prostownicy oraz stosowaniu produktu do modelowania i utrwalania fryzury. Zabaw się twoimi włosami!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ