Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura na boba
Fryzura na boba
Fryzura na boba
Trendy i styl

Fryzura na boba z końcówkami zawiniętymi na zewnątrz: streetstyle

Dział
Jej fryzura? Nasz dzisiejszy streetstyle wybrała krótką fryzurę, która idealnie uwydatnia jej grube włosy. Są one delikatnie pocieniowane, dzięki czemu zyskują objętość. Zrobiła ona brushing i zawinęła włosy na zewnątrz. Rezultat zaskakuje, ponieważ jest zarówno nowoczesny, jak i w stylu retro. Co więcej, nasz dzisiejszy streetstyle umieściła kosmyk na boku za uszami, odkrywając twarz. Na jej blond włosach widnieje efekt Sunlight.
 
Jej wygląd? Rockowy, luźny, szykowny strój w miejskim stylu. Nasz dzisiejszy streetstyle założyła jeansowe, białe ogrodniczki i dobrała do nich t-shirt w paski z długim rękawem. Na nogi włożyła czółenka z czubkiem, z ćwiekami, które doskonale pasują do skórzanej kurtki. Jej torba jest dosyć klasyczna i nadaje jej nowoczesności. Na nosie naszego dzisiejszego streetstyle'u widnieją okulary oversize w niebieskim kolorze, dzięki którym wygląda ona zabawnie i oryginalnie.
 
Rada dnia. Jeśli chcesz, by twoje włosy były tak lśniące, jak włosy naszego dzisiejszego streestyle'u, pielęgnuj je produktami, które nadadzą im połysku i je wzmocnią. Wybierz te z gamy Oil Therapy. Raz w tygodniu, nałóż na zwilżone włosy maskę Odbudowa i Blask. Zobaczysz, uzyskasz szybki i zadowalający rezultat!
 
© PixelFormula
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ