Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura na boba z grzywką w kolorze kalifornijski blond: streetstyle
Fryzura na boba z grzywką w kolorze kalifornijski blond: streetstyle
Trendy i styl

Fryzura na boba z grzywką w kolorze kalifornijski blond: streetstyle

Dział
Jej fryzura? Długa fryzura na boba i grube, lekko falowane włosy. Nasz dzisiejszy streetstyle nosi także grzywkę, sięgającą do wysokości oczu. Jej spojrzenie jest w połowie zasłonięte, uwydatniając czerwone usta w stylu glamour. Szczegół, który sublimuje jej fryzurę, to bez wątpienia odcień jej blondu. Jest on lśniący i wpisuje się w trendy lat 90. Rozświetla on jej styl, nadaje mu dynamiczności i charakteru.
 
Jej wygląd? Prosty, elegancki i bardzo kobiecy. Nasz dzisiejszy streetstyle nosi zwiewne spodnie we wzory, dobrane do czarnego, klasycznego t-shirtu. Niebieska marynarka kompletuje jej strój. Do niego dobrała także dodatki: czarną, skórzaną torbę XXL oraz czółenka z ostrym czubkiem w tym samym kolorze. Nasz dzisiejszy streetstyle wygląda nowocześnie, ponuro i oryginalnie, ponieważ doskonale zna kodeks mody. Jest ona najlepszym przykładem szykownego i miejskiego stylu!
 
Rada dnia. Jeśli chcesz zrobić identyczną koloryzację, pomyśl o użyciu odpowiednich dla twoich włosów produktów. Raz w tygodniu, zaraz po umyciu głowy, nakładaj na zwilżone włosy Maseczkę Głęboki Kolor gamy Color Therapy. Zanim ją spłuczesz, odczekaj 5 minut. Dzięki temu, ożywisz połysk na twoich włosach.
 
© PixelFormula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ