Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura na boba w stylu retro
Fryzura na boba w stylu retro
Fryzura

Fryzura na boba w stylu retro

Dział
Nawet fryzury zainspirowane są modą w stylu lat 60, obecną od kilku lat. Tak też było na pokazie Saint Laurent (powyżej) na początku roku: modelki prezentowały fryzury, które nosiły aktorki i piosenkarki w tamtych czasach. Zoom na boba w stylu retro.
 
W ostatnich latach, bob prezentował się w rożnych formach: od surowej po styl bohemy. Niewiele kobiet ma odwagę nosić kok w wersji "kula" z lat 60. Niemniej jednak, tej zimy, to się zmieni: modny będzie bob, zainspirowany Mireille Dard lub France Gall. Tak, jak na pokazie Saine Laurent, inspiracją dla makijażu będą "swingujące lata 60": dużo eyelinera i maskary. A czy tobie podoba się styl lat 60? Zaopatrz się w szerokie spodnie oraz koszulę, którą włożysz do środka.
 
Jeśli chcesz zrobić tę fryzurę, będziesz potrzebować porady fryzjera. Doradzi ci on w kwestii długości włosów oraz ich formy. W tym przypadku, włosy są bardzo krótkie i mogą prezentować się w formie "kuli" o dużej objętości, ale również na inne sposoby. Aby kula była doskonała, użyj wałków lub zrób brushing za pomocą okrągłej szczotki. Utrwal fryzurę za pomocą lakieru, by się długo trzymała.
 
© Pixelformula / Pokaz Saint Laurent prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ