Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura na boba i włosy zaczesane za ucho uwydatnią punkową biżuterię
Fryzura na boba i włosy zaczesane za ucho uwydatnią punkową biżuterię
Look i akcesoria

Fryzura na boba i włosy zaczesane za ucho uwydatnią punkową biżuterię

Dział
Ostatnio modna jest biżuteria XXL, szczególnie niezastąpione kolczyki. Zainspirowane są one szykownym, codziennym lub punkowym stylem. Jest to typowy przykład trendu, który widoczny był zarówno na wybiegu, jak i na ulicy! A może i ty powinnaś zrobić fryzurę na boba, by uwydatnić twoją punkową biżuterię? Zoom na ten trend.
 
Trend. Kolczyk XXL w punkowym stylu, zwany ear cuff, zakłada się na płatek ucha i nosi się go do wszystkich stylowych fryzur. Kobiety, które uwielbiają punkowy styl, będą potrafiły wysublimować ich wygląd, inne natomiast, dostosują ten dodatek to bardziej oryginalnego stylu. Ten punkowy element sprawia, że wyglądasz mniej poważnie, mimo że nosisz elegancki strój!
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które lubią nosić szokujące dodatki. Nie ma nic lepszego, niż czarny strój, który sublimuje lśniący, srebrny dodatek. Nie wahaj się zaczesać włosów do tyłu, by go uwydatnić. Kobiety, które zaczesują włosy do tyłu za pomocą żelu są dowodem na to, że można idealnie połączyć oryginalność i rockowy styl.
 
Jak nosić ear cuff w punkowym stylu? Nie masz fryzury na boba? Najważniejsze jest to, byś zaczesała włosy za uszy. W przeciwnym razie, ear cuff nie będzie widoczny. Najlepiej będzie, jeśli zrobisz fryzurę na boba i zarysujesz przedziałek na boku. Zaczesz włosy za ucho i załóż kolczyk. Proste włosy będą lepszym rozwiązaniem niż kręcone. Dzięki temu, uwaga skupiona będzie na biżuterii. Powinnaś mieć lśniące włosy, które uzyskasz dzięki produktowi Shine Spray. Zainspiruj się pokazem Dries van Noten (powyżej).
 
© Getty Images © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ