Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jestem niezadowolona z fryzury. Co zrobić?
Jestem niezadowolona z fryzury. Co zrobić?
Fryzura

Jestem niezadowolona z fryzury. Co zrobić?

Dział
Twoja wizyta u fryzjera okazała się katastrofą? Dopiero co wyszłaś z salonu, a Twoją fryzurę uważasz za nieudaną? Odkryj rady naszych eksperów, dzięki którym poradzisz sobie szybko z tym problemem.
 
Fryzurę, którą najłatwiej uratować, jeśli się nie udała, to fryzura na chłopczycę. "Jedynym rozwiązaniem jest znalezienie innego stylu fryzury przy takiej samej długości włosów. Jeśli problem tkwi jedynie w objętości lub braku jednolitości, zawsze znajdziesz jakieś rozwiązanie. W przypadku dłuższych włosów, akcesoria będą twoim sprzymierzeńcem. Użyj spinki, by przypiąć za długą grzywkę; gumki, by związać włosy lub też kapelusza, by zakryć niedoskonałości".
 
Przede wszystkim, uspokój się i przestań dramatyzować. "Poczekaj, aż włosy trochę odrosną, zanim poprawisz swoją fryzurę. Nawet, jeśli na początku, nie mogłaś jej znieść... w ciągu kilku dni przyzwyczaisz się do niej i na pewno uda się ułożyć włosy według twojego gustu. Zobaczysz, po 2-3 tygodniach przywykniesz do tej fryzury".
 
Nasza rada. Jeśli nie znosisz swojej fryzury, nie baw się we fryzjera. Umów się na wizytę do specjalisty i wyjaśnij mu powody twojego niezadowolenia. Jest to doskonała okazja, by mu powiedzieć, czego oczekujesz i przedyskutować z nim rozwiązania problemu.
 
©DR © Jean Louis David 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ