Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura lata 2014: kok na boku
Fryzura lata 2014: kok na boku
Fryzura

Fryzura lata 2014: kok na boku

Dział
Od kilku sezonów, każdego lata najbardziej modny jest efekt wavy i warkocze. Niemniej jednak, nie tylko te fryzury można zrobić w łatwy sposób! Kok również jest dobrym rozwiązaniem, jeśli z rana nie masz dużo czasu na przygotowanie się. Na pokazie MM6 Martina Margiela, to kok na boku staje się gwiazdą wśród fryzur.
 
Trend. Wysoki i niski kok są już ci znane, a ten, którego jeszcze nie znasz, to kok na boku. Jest on równie elegancki i pozwala odkryć twarz, dodając fryzurze nowoczesnego charakteru. By nie wyglądać zbyt szalenie, nie rób koka na poziomie uszu, tylko na poziomie karku – dzięki temu uzyskasz szykowny efekt.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, skarżących się na surowy charakter, którego może nadać kok. Robiąc koka na boku, złagodzisz swoje rysy twarzy, a twoja fryzura nie będzie wyglądała jak ta, noszona przez twoją babcię. Zgodnie z letnimi trendami, pozostań w duchu bohemy i wyjmij kilka kosmyków z twojego koka. Zwiąż go w chaotyczny sposób i wpleć w niego kwiaty lub akcesoria, by dodać mu lekkości.
 
Jak go zrobić? Zainspiruj się pokazem i rozpocznij fryzurę, zaczesując włosy do tyłu. Następnie, zaczesz włosy po jednej stronie głowy poniżej ucha. Nie rób zbyt dużego koka, ponieważ musi on ciebie uwydatnić, a nie przyćmić! Zwiąż go za pomocą gumki, którą będziesz mogła ukryć pod włosami. Dokończ fryzurę, wplatając w nią kilka akcesoriów, takich jak kwiaty lub oryginalne spinki.
 
© Pixelformula / Pokaz MM6 Martin Margiela prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ