Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura i ciąża, o czym powinnam pamiętać?
Fryzura i ciąża, o czym powinnam pamiętać?
Pielęgnacja

Fryzura i ciąża, o czym powinnam pamiętać?

Dział
W przypadku kobiet w ciąży, trudno jest generalizować. Niemniej jednak, większość z nich, dzięki hormonom, może się pochwalić pięknymi włosami. Czy powinnaś stosować jakiś konkretny rytuał? O czym powinnaś pamiętać? Podsumowanie.
 
Te dziewięć miesięcy to często dla włosów błogosławiony okres! „Wówczas są one piękne! Końcówki nie przetłuszczają się, włosy są grubsze. W dodatku mniej wypadają i szybciej rosną! Rzadko kiedy kobiety tego nie doświadczają”.
 
Podczas ciąży, nie musisz unikać stosowania niektórych produktów. „Uważaj na składniki, których pochodzenie jest ci nieznane. Innymi słowy – nie ma takiej rzeczy, której powinnaś szczególnie unikać. Używaj delikatnych produktów, które upiększą twoje włosy”.
 
Możesz farbować włosy! "Nie istnieje zależność między skórą głowy oraz krwią. Farbowanie nie ma żadnego wpływu na dziecko. Niemniej jednak, w salonie Jean Louis David, zwykle nie robimy koloryzacji po 6 miesiącu ciąży. Kobiety w ciąży mogą być bardziej wrażliwe na działanie produktów i nie jest to zbyt przyjemne”.
 
Nasza rada: Po urodzeniu dziecka, możesz stracić kilka włosów. Nie panikuj! Udaj się do lekarza, który przepisze ci lekarstwa i suplementy diety”.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ