Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura z długich włosów na zimę
Fryzura z długich włosów na zimę
Fryzura

Fryzura z długich włosów na zimę

Dział
Każdego sezonu pojawiają się nowe trendy w kwestii fryzur. W tym roku, w sezonie jesień-zima 2014-2015, każda z was znajdzie coś dla siebie: zarówno długie, jak i krótkie fryzury. Aktualnie, na długich, doskonale pocieniowanych włosach nosi się kolor blond. Odkryj fryzurę, proponowaną przez salony Jean Louis David.
 
Trend. W salonach Jean Louis David, w tym sezonie fryzjerzy faworyzują włosy o długości XXL. Powinny one być pocieniowane na całej głowie, również wokół twarzy. Wówczas nadasz im objętości. Aby podkreślić efekt, możesz postrzępić końcówki, aby się nie sklejały. Dzięki temu, fryzura uzyska idealną objętość.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które mają długie włosy. Nie należysz do takich? Również możesz je pocieniować, ale powinnaś wybrać się do salonu, by fryzjer zrobił to w odpowiedni sposób. Jeśli masz długie i cienkie włosy, również powinnaś udać się do salonu. Fryzjer pocieniuje twoje kosmyki i nada włosom objętości.
 
Jak ją nosić? Tak, jak fryzurę z kolekcji Jean Louis David. Zainspirowana jest ona stylem Baby Doll z lat 60 i polega na związaniu włosów w półkucyk. Co więcej, grube loki zrobione są za pomocą prostownicy. Wcześniej nałóż na włosy produkt Design Mousse, który utrwali fryzurę. Następnie, potargaj włosy palcami, by naturalnie wyglądały i oddziel kosmyk od kosmyka. Na koniec, spryskaj fryzurę produktem Shine Spray. Dzięki temu, uzyskasz lśniący efekt, którego pozazdrości ci każda kobieta.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ