Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzury 2014: bądź trendy nawet w wakacje
Fryzury 2014: bądź trendy nawet w wakacje
Trendy i styl

Fryzury 2014: bądź trendy nawet w wakacje

Dział
Zbliżają się letnie wakacje. Najczęściej wybierany kierunek podróży? Oczywiście – plaża. Pomyślałaś o zabraniu kilku strojów kąpielowych, produktów wodoodpornych, ale nie wiesz jeszcze, jak uczeszesz się na plażę? Odkryj, jak powinnaś się czesać, by być trendy, a przy tym móc kąpać się w morzu!
 
Letnie trendy. Powoli zaczynasz je poznawać! Wavy, kucyk, warkocze… To fryzury, które latem najczęściej widoczne są na waszych głowach. Niektóre z nich są po prostu bardziej przystosowane do niektórych sytuacji. W wakacje lepiej je związać, żeby ci one nie przeszkadzały. Jednocześnie prezentować będziesz letni styl bohemy!
 
Dokonaj dobrego wyboru. Spośród wszystkich modnych fryzur, tego lata faworytką jest korona z warkoczy. Bez względu na długość oraz rodzaj włosów, korona pasuje każdej z was. Jest ona łatwa do uczesania, trzyma się przez długi czas i odkrywa twoją twarz. Jesteś gotowa, by wyjść w plener!
 
Na początek zapleć warkocza po lewej stronie głowy. Pamiętaj, że musi on być zrobiony w odwrotny sposó niż zwykle: zamiast zaczynać od góry, zacznij od dołu. Po zrobieniu warkoczy, zbierz je tak, by wyglądało, jakbyś miała koronę. Sama zdecyduj ile chcesz mieć warkoczy. Wszystko zależy od objętości twoich włosów oraz efektu, który chcesz osiągnąć. Bez względu na twoją decyzję, włosy nie będą ci przeszkadzać i będziesz nosić fryzurę roku 2014!
 
© Pixelformula / Valentino prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ