Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fiolet, nowy trendy kolor
Fiolet, nowy trendy kolor
Fryzura

Fiolet, nowy trendy kolor

Dział
Po efekcie fluo, dwukolorowych włosach lub kolorowym tie & dye, pojawił się zupełnie nowy trend. Noszony jest on przez dużą liczbę fashionistek. Fioletowe włosy są niezbędnym elementem wyglądu fanek oryginalnych fryzur.
 
Trend. Wcześniej tylko końcówki były innego koloru, a w 2014 roku wszystkie włosy są w odmiennych barwach. Kiedyś to śnieżny blond lub hebanowy brąz sprawiały, że wyglądałaś oryginalnie. Dziś, na głowach celebrytów widnieje fiolet i co więcej – jest dosyć praktyczny. W pastelowych odcieniach dodaje on natomiast subtelności.
 
Jak go nosić? W rozmytych lub pastelowych odcieniach. Efekt Halloween nie jest dla ciebie. Filolet w edycji 2014 najlepiej pasuje do blond włosów, które pozwolą uwydatnić jego jaśniejsze rekleksy. Jeśli twoje włosy są ciemniejsze niż blond, zapomnij o tego typu koloryzacji. Fiolet, prezentowany przez Nicole Richie oraz Ireland Baldwin, nosi się zarówno na rozpuszczonych włosach, jak i włosach związanych w koka na elegancki wieczór.
 
Zanim przystąpisz do tej koloryzacji, przyjdź do salonu, by porozmawiać o tym z fryzjerem. Może się okazać, że może to uwrażliwić twoje włosy. Musisz więc zasięgnąć rady specjalisty. Jeśli nie chcesz farbować włosów długotrwale, wybierz tymczasowe rozwiązanie. Farba znika po kilku myciach szamponem i tworzy "rozmyty" efekt, który jest aktualnie bardzo trendy!
 
© Getty Images © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ