Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Festiwal muzyki 2014: 3 fryzury, które powinnaś wybrać
Festiwal muzyki 2014: 3 fryzury, które powinnaś wybrać
Trendy i styl

Festiwal muzyki 2014: 3 fryzury, które powinnaś wybrać

Dział
Wreszcie sezon festiwali muzycznych jest otwarty! Po tradycyjnych weekendach w Coachelli, to we Francji organizowane będą muzyczne oraz modowe wydarzenia. Oto 3 fryzury, które powinnaś nosić podczas tych kulturowych imprez.
 
Wysoki kok. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie Kate Bosworth w Coachelli (powyżej). Piękna fashionistka nigdy nie popełnia błędów i wydaje się być źródłem inspiracji zarówno dla fryzur, prezentowanych na czerwonym dywanie, jak i podczas festiwali. W tym roku, Kate ma ochotę wybrać praktyczne uczesanie. Związała sobie ona włosy na czubku głowy. Jest to fryzura prosta do zrealizowania i pozwalająca odsłonić twarz, tak by bez przeszkód śledzić występy!
 
Loki wavy. Ta letnia fryzura idealnie pasuje na muzyczne wydarzenia. Nie ma sensu robić zbyt dopracowanych fryzur, jeśli spędzasz dzień na trawie słuchając muzyki. Naturalne i elastyczne loki wavy sprawiają wrażenie, jakbyś właśnie wróciła z plaży - to idealne rozwiązanie, jeśli szukasz prostego uczesania. Załóż panamski kapelusz, a będziesz wyglądać jak prawdziwa fashionistka.
 
Korona z kwiatów. Korona z kwiatów to wieczny fryzurowy dodatek, który nosi się podczas festiwali. W 2014 roku również jest on modny. Fryzura ta zainspirowana jest pokoleniem hipisów uczestniczącących w imprezie na Woodstocku. Pozwala ona przytrzymać włosy zaczesane do tyłu, a przy tym zachować luźny styl bohemy. Zarysuj przedziałek na środku głowy i wyprostuj włosy zanim nałożysz koronę na włosy. Jest to klasyczna fryzura, która sprawdza się na wszystkich festiwalach świata.
 
© Abaca © Jean Louis David
 
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ