Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Trendy i styl

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Dział
Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella, kalifornijskim festiwalu, na którym trzeba się pokazać, mieliśmy okazję podejrzeć tamtejsze celebrytki, piosenkarki i aktorki. Jeśli chcesz z nimi rywalizować, oto trzy pomysły, które możesz im podebrać, by zmienić wizerunek na lato!
Włosy falowane. Podobnie jak amerykańska celebry tka Dree Hemingway, postaw na naturalność... Nawet jeżeli w rzeczywistości musiałaś popracować nad swoją fryzurą! Tego po prostu nie musi być widać. Najlepszy rezultat uzyskasz, jeżeli użyjesz lokówki. Użyj dużej wkładów o dużej średnicy po to, by Twoje loki były jak największe. Zawiń grube kosmyki wokół lokówki, w okolicach połowy długości. Pozwól swoim końcówkom odnaleźć ich naturalne położenie, aby uzyskać fryzurę w stylu bohemy. Jeżeli już masz falowane włosy, popracuj nad nimi palcami przy użyciu pianki do stylizacji, co zapewni Tobie naturalny rezultat. Na koniec, spryskaj włosy lakierem. 
Korona z kwiatów. Chcesz być szykowna i jednocześnie uzyskać styl bohemy? Czemu nie spróbujesz wpiąć w Twoje włosy kwiatów w pastelowych kolorach? Na rozpuszczone włosy, nie ważne czy proste czy kręcone, nałóż koronę z kwiatów. Albo umieszczając ją w pozycji poziomej tak, aby nachodziła na czoło, albo przechylając ją lekko do tyłu, tak jak opaskę. Nie wybieraj zbyt ostentacyjnej, celem jest przecież, by wtopiła się w Twoją fryzurę. 
Zwiewny warkocz z boku. Warkocze nie przestają zyskiwać zwolenniczek. Jest to fryzura jednocześnie praktyczna i wyrafinowana, która sprawi, że będziesz równocześnie wyglądać grzecznie i seksownie. Do zrobienia warkocza wymagana jest jednak pewna minimalna długość włosów. Podziel włosy na trzy kosmyki i zacznij je zwijać nie ściskając za mocno, aby dodać im zwiewności, charakteru bohemy. Gdy już dojdziesz do końcówek zwiąż warkocz kolorową gumką. 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ