Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Festiwal letni w deszczu: 3 stylowe fryzury
Festiwal letni w deszczu: 3 stylowe fryzury
Fryzura

Festiwal letni w deszczu: 3 stylowe fryzury

Dział
Wiele festiwali odbywa się pod koniec sierpnia. Niestety, dla ciebie oznacza to koniec z krótkimi spodenkami, otwartymi butami i lśniącymi w słońcu włosami. Przygotuj się na najgorsze - zaopatrz się w strój na deszczową porę i zrób odpowiednią fryzurę. Zamiast nosić rozpuszczone włosy i uniknąć drobnych loczków, zwiąż je.
 
Wysoki kok. To idealne rozwiązanie, jeśli masz dłuższe włosy. Kok umieszczony na czubku głowy, dobrze upięty, nie ruszy się przez cały dzień! Zaczesz włosy do tyłu, a następnie zwiąż je do góry, by stworzyć kucyk. Po jego uczesaniu, owiń włosy wokół wiązania, tworząc kok. Zwiąż je za pomocą gumki, by idealnie się trzymał. Spryskaj fryzurę lakierem i gotowe!
 
Wysoki warkocz. Owszem, warkocz jest idalnym rozwiązaniem na każdą okazję! Jeśli wybierasz się na festiwal, nie warto czesać warkocza w romantycznym stylu bohemy. Wybierz raczej jego oryginalną wersję. W tym celu, zaczesz włosy do tyłu i zwiąż je na czubku głowy. Następnie zapleć warkocz. Zwiąż go za pomocą oryginalnego dodatku, takiego jak kokarda lub ozdabiana gumka do włosów. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem, by zapewnić jej długotrwałość.
 
Dwa ślimaki. Nie chcesz wyglądać jak postać z mangi, niemniej jednak poszukujesz oryginalności! Zarysuj przedziałek pośrodku głowy i rozpocznij od czesania włosów po lewej stronie. Zwiąż je na czubku głowy i owiń wokół własnej osi, tworząc ślimaka. Postępuj tak samo po prawej stronie. Spryskaj fryzurę lakierem, by oba ślimaki idealnie się trzymały.
 
© Pixelformula / Pokaz Aquilano Rimondi prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ