Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pielęgnacja

Farbowanie włosów kilka razy w roku, opinia eksperta

Dział
Czekoladowy brąz, popielaty blond, jasny kasztan... tak, lubisz zmieniać kolor włosów w zależności od pory roku! Odkryj rady naszego eksperta, by farbowanie włosów nie miało wpływu na ich zdrowie.
 
Częste farbowanie włosów nie jest niebezpieczne. "Wszystko zależy od tego, jak znoszą one te zmiany. To, jakie są z natury, jest najważniejsze – jeśli są zdrowe, możesz je farbować bez problemu. Jeśli są suche i cienkie, nie powinnaś tego robić. Istnieją dwa rodzaje koloryzacji – taka, która przyciemni jasne włosy i taka, która rozjaśni ciemny kolor. Pierwsza z nich będzie łatwiejsza do zrealizowania niż ta druga".
 
Niemniej jednak, każda koloryzacja ma swoje konsekwencje. "Powinnaś farbować włosy u fryzjera, który będzie potrafił sprostać twoim oczekiwaniom i zaproponować ci odpowiednią usługę. Po pofarbowaniu włosów, powinnaś regularnie składać mu wizytę. Twój cel – kolor włosów powinien się długo trzymać i zachować blask. Nie powinnaś ich jednak farbować częściej niż 4 razy w roku".
 
Nasza rada. Jeśli regularnie zmieniasz kolor włosów, powinnaś wybierać delikatne farby bez utleniacza, takie jak Gloss. Technika ta nie uwrażliwia włosów, a ich kolor zmywa się w miarę mycia głowy szamponem. Powinnaś unikać częstych dekoloryzacji, które niszczą włókna włosów. Pielęgnuj włosy odpowiednimi produktami, np. tymi z gamy Color Therapy!
 
©PixelFormula, Pokaz Badgley Mischka, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015
 Farbowanie włosów kilka razy w roku, opinia eksperta
Farbowanie włosów kilka razy w roku, opinia eksperta
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ