Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Farbowanie: trzeba wiedzieć czego się chce
Farbowanie: trzeba wiedzieć czego się chce
Eksperci

Farbowanie: trzeba wiedzieć czego się chce

Dział
Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie kolory są dozwolone! Jednak pozwól, aby twój fryzjer doradził ci i dobrał kolor do możliwości codziennej pielęgnacji i twoich głębokich pragnień. Odkryj podstawowe zasady zanim podejmiesz decyzję.
 
Istnieją trzy rodzaje podstaw: jasne, średnie i ciemne. Dla twojego fryzjera ważne jest znać punkt wyjścia, by móc następnie odpowiednio dobrać docelowy kolor do techniki farbowania. „W salonach Jean Louis David, lubimy pracować wzrokiem. Dysponujemy katalogiem "Color book" z paletą kolorów, który pozwala klientce wskazać co jej się podoba, a co nie. Jeżeli, przykładowo, pokazuje nam miedź lub mahoń, wiemy, że lubi ciepłe odcienie. Natomiast, jeśli wybiera jesion lub opal, jest to dla nas sygnał, że woli barwy chłodne. To pomaga nam przy podjęciu właściwej decyzji przy wyborze produktu, który należy użyć.”
 
Jesteś blondynką i chcesz zmienić się w czarnego kruka? Albo brunetką i chcesz stać się ogniście ruda? To możliwe! „Dzisiaj mamy duże pole manewru. Jednak musimy pamiętać nie tylko o szacunku dla klientki, ale i dla jej włosa. Naszym obowiązkiem jest również wyjaśnić klientkom jak pielęgnować włosy w domu.”
 
Twój fryzjer musi zatem wziąć pod uwagę nie tylko rodzaj twoich włosów, ale też ich kondycję, na przykład to czy włosy są grube, jasne czy ciemne, czy były już poddawane zabiegom chemicznym, itd. Wiedząc to, będzie w stanie stwierdzić jak duża zmiana koloru twoich włosów jest możliwa. „Celem jest realizacja kolorów łatwych do pielęgnowania w domu i do ewentualnego przefarbowania.”
 
Nasze rady: Dla tych z was, które boją się zmienić kolor na stałe istnieje usługa 100% Gloss, która pozwala na zmianę koloru na kilka tygodni, bez uszkodzenia czy osłabienia włosa. Kolor będzie utrzymywał się około miesiąca i wypłucze się wraz z szamponem. Pozwala to na przetestowanie koloru przed ostateczną decyzją.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ