Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Farbowanie przed wyjściem na słońce?
Farbowanie przed wyjściem na słońce?
Eksperci

Farbowanie przed wyjściem na słońce?

Dział
Oczywiście włosy farbowane mogą się skręcić lub blaknąć w wyniku kontaktu z promieniami słonecznymi. Jednak nie jest to powód, żeby zabronić sobie zrobienia ładnego farbowania przed wyjazdem. Kilka porad, aby utrzymać kolor przez całe lato.
U Jean Louis David jesteśmy otwarci. Nie istnieje żaden zakaz jeżeli chodzi o farbowanie. „Oczywiście, że możesz pofarbować swoje włosy przed wyjściem na plaże lub, ogólniej rzecz ujmując, na słońce. Nawet jeśli decydujesz się na to zaledwie dzień przed wyjazdem! Musisz jednak pamiętać o ich pielęgnacji, aby zapobiec utracie koloru i zbytniemu kręceniu włosów z powodu słońca.” Latem, ze względu na piasek, chlor, sól morską i słońce, musicie rzecz jasna częściej myć swoje włosy. „Lato to czas kiedy włosy trzeba myć codzienni. Do włosów farbowanych powinnaś używać odpowiednio dobranych szamponów i odżywek.” Pomoże to Twojemu kolorowi trwać dłużej i nie płowieć przy pierwszych promieniach słońca. 
Jeśli chodzi o farbowanie, istnieje wiele rozwiązań. Przede wszystkim, farbowanie czasowe. Interesujące rozwiązanie, jeżeli masz ochotę zmienić swój wygląd jedynie na 2-3 tygodnie wakacji. „Jednak nie oczekuj, że będzie ono trwać dłużej. Farba czasowa znika po kilku myciach. Zatem, im częściej myjesz włosy, tym szybciej znika kolor.”
Inna rada: uważnie wybierz odcień. Jeżeli chcesz mieć ciemniejszy kolor włosów niż zazwyczaj, wybierz odcień dodatkowo o ton ciemniejszy, ze względu na to, że farba ma tendencję do blaknięcia. „Podobnie w przypadku rozjaśniania. Wybierz słabszy odcień, gdyż słońce i tak bardziej rozjaśni Twoje włosy.”
Nasza rada: Rozjaśnienie jest najczęściej bardziej widoczne na końcówkach, czemu zatem nie przewidzieć tego i wybrać, bardzo ostatnio trendy, zabieg tie & dye. Włosy przy skórze głowy będą ciemniejsze, a końcówki jaśniejsze – przez co będą bardziej naturalnie zmieniać podczas Twojego pobytu na piasku. 
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ