Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Farbowanie na siwy kolor, opinia eksperta
Farbowanie na siwy kolor, opinia eksperta
Farbowanie

Farbowanie na siwy kolor, opinia eksperta

Dział
Trzeba mieć odwagę, by pofarbować włosy na siwo. Gdy koloryzacja jest dobrze zrobiona, może wyglądać bardzo estetycznie. Wystarczy, że zdasz sobie sprawę z tego, że będziesz musiała przejść długą drogę, by uzyskać taki efekt. Zoom na farbowanie na siwy kolor.
 
Uwaga! Farbowanie na siwy może zakończyć się katastrofą! "Aby uzyskać efekt, prezentowany na zdjęciu, trzeba powtórzyć kilkakrotnie zabieg dekoloryzacji. Jeśli chcesz zrobić siwy kolor, musisz mieć jasny blond, a nie rude włosy lub w kolorze ciemnego blondu".
 
Koloryzacja ta nie jest ryzykowna. Po prostu etapy jej robienia są długie. "Aby uzyskać ładny siwy kolor, koniecznie musisz udać się do fryzjera. W przeciwnym razie, może to doprowadzić do katastrofy, ponieważ najpierw powinnaś rozjaśnić włosy, a następnie nałożyć kolor w szarym tonie. Jeśli produkt nie będzie nałożony w odowiedniej ilości, uzyskasz ciemny albo nawet siwy odcień wpadający w zieleń, który nie będzie ci pasował".
 
W latach 90 koloryzacja ta była bardzo modna. "Mężczyźni często nakładali ten kolor, ponieważ chcieli wyglądać jak "stary przystojniak" - efekt, który wówczas był trendy. Co więcej, na krótkich włosach, był on bardzo widoczny".
 
Nasza rada: Weź pod uwagę to, że aby pielęgnować tę koloryzację, powinnaś chodzić do fryzjera co tydzień. Jeśli masz długie włosy, to nie farbuj włosów na siwo, ponieważ ich pielęgnacja będzie zbyt męcząca. Gama produktów Color Therapy w domu nie wystarczy, ponieważ nie są one bogate w składniki koloryzujące.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ