Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Farbowanie brwi: do’s and don’ts
Farbowanie brwi: do’s and don’ts

Farbowanie brwi: do’s and don’ts

Obecnie modne są farbowane brwi. Utlenione, ciemne brwi lub w kolorach flashy… Możliwości jest wiele. Lubisz robić takie eksperymenty w domu? Powinnaś uważać, by nie uzyskać niepożądanego rezultatu! Odkryj do’s and don’ts w kwestii farbowania brwi.
 
Do’s. Aby uzyskać naturalny rezultat, zawsze wybieraj taki kolor, który nie różni się o więcej niż dwa odcienie od koloru twoich włosów. Ważne jest to, by zachować harmonię, szczególnie u tych kobiet, które chcą wyglądać naturalnie.
 
Don’ts. Zawsze zwracaj uwagę na ilość nakładanego produktu. Aby otrzymać optymalny rezultat, najlepiej udaj się do fryzjera, który pofarbuje ci brwi za pomocą pędzelka. Delikatnie nałoży on nim produkt na twoje brwi.
 
Do’s. Gdy farbujesz brwi, nigdy nie wykraczaj poza ich kontury, chyba, że planujesz iść na przebierany wieczór! W przeciwnym razie, produkt może dotknąć skóry i ją podrażnić. Jeśli chcesz samodzielnie pofarbować brwi, przetestuj najpierw produkt na kawałku twojej skóry.
 
Don’ts. Śledź trendy mody. Rozjaśnione lub kolorowe brwi nie pasują wszystkim kobietom! Nie ryzykuj i nie rób niewidocznych brwi, zanim nie przemyślisz, jakie mogą być tego konsekwencje. Mogłabyś tego żałować!
 
Do’s. A może urok polega na tym, żeby nie robić brwi i włosów w tych samych kolorach? Niech pozostaną w dwóch różnych odcieniach!
 
© Pixelformula / Pokaz Tsumori Chisato prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności