Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Farbowanie brwi: do’s and don’ts
Farbowanie brwi: do’s and don’ts
Farbowanie

Farbowanie brwi: do’s and don’ts

Dział
Obecnie modne są farbowane brwi. Utlenione, ciemne brwi lub w kolorach flashy… Możliwości jest wiele. Lubisz robić takie eksperymenty w domu? Powinnaś uważać, by nie uzyskać niepożądanego rezultatu! Odkryj do’s and don’ts w kwestii farbowania brwi.
 
Do’s. Aby uzyskać naturalny rezultat, zawsze wybieraj taki kolor, który nie różni się o więcej niż dwa odcienie od koloru twoich włosów. Ważne jest to, by zachować harmonię, szczególnie u tych kobiet, które chcą wyglądać naturalnie.
 
Don’ts. Zawsze zwracaj uwagę na ilość nakładanego produktu. Aby otrzymać optymalny rezultat, najlepiej udaj się do fryzjera, który pofarbuje ci brwi za pomocą pędzelka. Delikatnie nałoży on nim produkt na twoje brwi.
 
Do’s. Gdy farbujesz brwi, nigdy nie wykraczaj poza ich kontury, chyba, że planujesz iść na przebierany wieczór! W przeciwnym razie, produkt może dotknąć skóry i ją podrażnić. Jeśli chcesz samodzielnie pofarbować brwi, przetestuj najpierw produkt na kawałku twojej skóry.
 
Don’ts. Śledź trendy mody. Rozjaśnione lub kolorowe brwi nie pasują wszystkim kobietom! Nie ryzykuj i nie rób niewidocznych brwi, zanim nie przemyślisz, jakie mogą być tego konsekwencje. Mogłabyś tego żałować!
 
Do’s. A może urok polega na tym, żeby nie robić brwi i włosów w tych samych kolorach? Niech pozostaną w dwóch różnych odcieniach!
 
© Pixelformula / Pokaz Tsumori Chisato prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ