Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Falowany bob
Falowany bob
Fryzura

Falowany bob

Dział
Preferowany przez kobiety letni efekt widnieje obecnie w waszych zimowych fryzurach. Nie musisz już czekać na czerwiec, by nosić idealnie falowane włosy! Zresztą, nie musisz też już czekać, aż będziesz mieć długie włosy. W 2014 roku efekt wavy będzie szczególnie uwydatniony na fryzurach w stylu bob.
 
Jej fryzura? Krótka, zmierzwiona fryzura na boba. Aby ją zrobić, nie musisz nosić lokowanych włosów. Obecnie, możesz uzyskać efekt wavy dzięki usługom w salonach Jean Louis David, a nawet za pomocą prostownicy, obracając ją wokół grubych kosmyków. Efekt zmierzwionych włosów jest łatwiejszy do zrealizowania na krótkich włosach - często wystarczy produkt modelujący, aby stworzyć fale. Tym bardziej, kiedy twoje włosy są z natury elastyczne. Nałóż piankę Sublim’Boucles na mokre włosy, aby nadać im sprężystości, po czym wymodeluj je za pomocą suszarki oraz prostownicy.
 
Jej wygląd? Modny i kobiecy. Komponują go dwa kolory: szary i musztardowy, oba znalazły się na liście must-have sezonu. Tego raczej pogodnego dnia, nasz dzisiejszy streetstyle wybrał krótką spódniczkę oraz narzutę. To strój, o którym marzą dziewczyny! Na nogi włożyła botki na koturnie, które idealnie pasują do peleryny. Od butów po narzutę kolory idealnie ze sobą współgrają.
 
Rada dnia: Ruch wavy na krótkich włosach jest jeszcze bardziej widoczny w momencie, kiedy chcesz nosić kolor tie & dye. Ten dyskretny efekt z różnymi odcieniami brązu doda odrobinę nowoczesności fryzurze, którą nosisz od kilku lat.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ